Як вводити штрих-коди. Як працювати по штрих коду.

У вас є таблиця, в яку потрібно вбити інформацію зі штрих-коду, наприклад, авіаквитка. У такому штрих-коді зазвичай міститься код авіакомпанії, номер бланка та номер рейсу.
Інструкція
1
Штрих-коди різних типів ви можете вводити як вручну, так і за допомогою сканера штрих-кодів, що, зрозуміло, набагато швидше і зручніше. Отже, озбройтеся сканером і приступайте до справи, намагаючись не допустити помилок і прорахунків. Для сканування штрих-коду підійде будь ручний сканер, який зазвичай приєднується в роз'єм клавіатури. Зустрічаються також бездротові типи сканерів, зона дії яких досягає часом до 100 м в діаметрі.
2
Спочатку вам потрібно ввести символи зі сканера. Справа в тому, що зазвичай сканер переносить інформацію, що має вигляд символів, приблизно таким чином, як якщо б ви набирали невідомі значки на клавіатурі. Прийміть символи в InputBox і переведіть їх в строкову змінну. Коли InputBox поверне вам рядок з відсутністю будь-яких даних, закінчите процедуру введення. Це означає, що дані прийняті.
3
Далі вам необхідно проаналізувати отриману рядок. Це можна зробити, виділивши інформацію по такому параметру, як кількість символів. Приміром, на код авіакомпанії слід виділити 2 символи, на номер бланка залишити 6 символів, а на номер рейсу буде достатньо 4-х. Продовжуйте в тому ж дусі, виділяючи потрібну кількість символів на різні види даних.
4
Тепер вам залишилося виконати найвідповідальніший пункт - занести отримані дані в таблицю. Для цього необхідно в рядку розставити дані, які ви попередньо виділили, за певними колонок. Тип даних повинен збігатися з типом колонки, призначеної безпосередньо для цієї інформації. Якщо ви щось ввели невірно, то натисніть кнопку «Скасувати» і повторіть введення.
5
Перше коло вода даних завершений. Не забудьте збільшити номер рядка введення на одиницю і, взявши в роботу наступний штрих-код, приступайте до виконання послідовності з самого початку.