Як збільшити швидкість порту модему.

При роботі в мережі найважливішим фактором є швидкість завантаження. Найбільш безпечним методом, що не вимагає перепрошивки модему, є максимальна оптимізація процесів, що використовують інтернет в даний момент часу.
Інструкція
1
У разі якщо поставленим завданням є найбільш швидкий веб-серфінг, налаштуйте браузер, відключивши завантаження таких елементів, як картинки і flash програми. Використовуйте цей спосіб у разі якщо вони вам не потрібні на даний момент часу. Крім цього, налаштуйте комп'ютер, використовуючи наступний крок.
2
Вирішальне значення для швидкості завантаження робить кількість програм, що використовують підключення до мережі на даний момент часу, і тому їх кількість повинна бути мінімально. Вимкніть такі програми, як менеджери завантажень, торенти, веб-браузер і мессендери. такі програми, як торрент-клієнт і аналогічні йому необхідно відключати навіть при відсутності активних завантажень, так як по вже завантажених файлів йде роздача, що може знизити максимально можливу швидкість інтернету. Запустіть диспетчер задач і проконтролюйте відключення програм. Також, тимчасово вимкніть додатки, які можуть завантажувати оновлення або відключіть в них функцію пошуку і автоматичного завантаження.
3
При скачуванні за допомогою торрента візьміть до уваги другий крок, після чого налаштуйте додаток. Зайдіть в налаштування і встановіть максимальну кількість одночасних завантажень рівним одиниці, що дозволить найбільш пріоритетною завантаженні максимально використовувати чинне інтернет-з'єднання. Виділіть всі завантажені і завантажувані файли, після чого натисніть на них правою кнопкою миші і встановіть обмеження швидкості для віддачі в 1 кб/с. Після цього встановіть максимальний пріоритет для діючої завантаження.
4
При використанні менеджера завантажень встановіть для нього найвищий пріоритет, після чого виставте максимальну кількість одночасних завантажень рівним одному. Дотримуйтесь рекомендацій, викладених у другому кроці. До завершення завантаження не запускайте браузер або інші додатки, так чи інакше задіють з'єднання з мережею.