Як підсилити сигнал вайфай.

В даний час існує величезна кількість обладнання, призначеного для створення бездротових мереж. На жаль, багато з них мають занадто маленькою зоною покриття.
Вам знадобиться
  • - USB-подовжувач;
  • - мідний дріт.
Інструкція
1
Для посилення рівня сигналу і, відповідно, дальності його розповсюдження можна використовувати найрізноманітніші методи. Для початку спробуйте просто замінити антену. Більшість роутерів і Wi-Fi адаптерів володіють знімною антеною. Придбайте деталь більшої величини з потрібним роз'ємом і підключіть його до обладнання. Намагайтеся не встановлювати роутер під стіл або в віддалені кути приміщень.
2
Іноді можна самостійно змінити параметри існуючої антени. Відключіть її від роутера або адаптера і зніміть ізоляцію з одного краю антени. Припаяйте до нього мідний провід потрібної довжини. Інший його кінець можна підключити до спрямованої кімнатній антені. В даному випадку підійде навіть металева гардина або навіть алюмінієва банка.
3
Описані методи не завжди виправдовують очікування, тому що з їх допомогою можна домогтися посилення сигналу на 20-30%. Якщо вам потрібно забезпечити високий рівень сигналу в певних місцях, то використовуйте підручні засоби, що дозволяють передавати спрямований сигнал. В даному випадку відмінно підійде корпус системного блоку.
4
Зніміть одну стінку блоку і припаяйте кінець мідного дроту до центру однієї з її менших сторін. Другий кінець дроту підключіть до антени роутера. Встановіть стінку блоку таким чином, щоб вільна від проводу сторона була направлена в зону посилення сигналу.
5
Якщо ви використовуєте Wi-Fi адаптер, що підключається до порту USB, то внесення змін в структуру пристрою може пошкодити його стабільній роботі. В даному випадку краще придбати USB-подовжувач потрібного розміру. Підключіть з його допомогою Wi-Fi адаптер до комп'ютера і розмістіть обладнання в потрібному місці. Це дозволить перемістити джерело розповсюдження сигналу, забезпечивши тим самим якісне з'єднання в потрібній зоні.
Кабельне з'єднання здатне забезпечити високу швидкість передачі даних, однак це не означає, що не можна отримати більшу швидкість передачі для бездротового з'єднання. Wi Fi являє собою радіо сигнал , саме тому для того, щоб він подолав більшу відстань, і при цьому приймається потужність залишилася незмінною, необхідно лише поліпшити прийом передавача. Є різні методи, які допоможуть збільшити дальність дії Wi Fi з'єднання, які потребують ніяких витрат.
Інструкція
1
Природно, багато що залежить від місця розташування маршрутизатора. Якщо ноутбук або настільний комп'ютер, оснащені бездротовим з'єднанням, розміщуються в іншому приміщенні, сигнал у для того, щоб дістатися до них, необхідно пройти крізь стіни та інші перешкоди. Змініть взаємне розташування приймальних і передавальних пристроїв, забезпечивши їм рівні умови для доступу. Наприклад, в умовах відкритого офісного простору замість того, щоб розмістити маршрутизатор в кутку, розташуйте його краще в центрі кімнати. Це дозволить охопити офіс бездротовим зв'язком повністю, і при цьому отримати більш рівномірний розподіл сигнал а. Для забезпечення оптимального покриття бездротовим зв'язком багатьох ділянок цілого будинку, також помістіть пристрій у його центрі. Не слід ставити маршрутизатор на підлогу, краще встановіть його на полиці або на книжковій шафі. Якщо в наявності тільки один комп'ютер, оснащений Wi Fi з'єднанням, наявний завжди в одному і тому ж місці, логічно буде помістити пристрій ближче до нього, а не в центрі. Однак можете поекспериментувати, тому що відомі випадки, коли на приймач потрапляв зовсім слабкий сигнал , і причина полягала в тому, що маршрутизатор перебував дуже близько до ПК.
2
Уникайте поганого «сусідства». Не забувайте, що Wi Fi - це радіо сигнал , а сигнал и, які виходять від радіотелефонів, СВЧ-печей і навіть від іншого бездротового маршрутизатора, можуть створювати перешкоди в його роботі. Тому намагайтеся не допустити появи таких проблем.
3
В магазинах продаються непогані антени, які збільшують випромінену потужність. Підключіть її до маршрутизатора, і у вас вийде розширити межі досяжності сигнал а. Встановлюється антена безпосередньо до пристрою і забезпечує деяке збільшення потужності випромінюваного сигнал а. Для пристроїв бездротового зв'язку компанія Hawking випускає кілька видів таких антен.
4
Існують маленькі пристрої, які називаються повторители, вони приймають бездротової сигнал зв'язку, потім посилюють його до потрібного рівня і знову випромінюють в ефір. Розміщується цей пристрій на відстані досяжності сигнал а передавача маршрутизатора, але недалеко від комп'ютера або ноутбука, яким потрібна цей ретранслюється сигнал зв'язку. Повторювачі для поліпшення сигнал а бездротового зв'язку випускаються компаніями D-Link і Linksys. Airport Express виробляє такі пристрої для комп'ютерів Apple.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RPr3815XBjY