Як видалити історію в адресі.

У всіх сучасних браузерах зберігається історія в адресному рядку. Це безсумнівно зроблено для зручності використання, але що робити, якщо вам потрібно позбавиться від тих адрес, які ви вводили? В деяких життєвих ситуаціях це буває дуже необхідно.
Інструкція
1
Видаліть історію, використовуючи власний браузер та його функціональні особенності.Еслі у вас Google Chrome, то перейдіть в розділ «Параметри - Розширені - Видалити дані веб-перегляду». Там поставте галочку над пунктом "Очистити історію переглядів» і натисніть підтверджуючу кнопку.Еслі у вас Mozilla Firefox, то перейдіть в головному меню програми по пункту «Інструмент - Стерти недавню історію», або натисніть комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + Del». Далі в новому вікні для очистки історії зі списку виберіть значення «Все». Потім клацніть по кнопці «Подробности». Поставте галочку над пунктом «Журнал форм і пошуку» і натисніть кнопку «Очистити» .Якщо у вас Internet Explorer, то перейдіть в «Властивості оглядача» головного меню. Знайдіть розділ «Історія перегляду» і натисніть в ньому на кнопку «Видалити». Після відкриється нове вікно, де для видалення історії в адресі потрібно буде в розділі «Журнал» клікнути по кнопці «Видалити історію». Якщо у вас Opera, то перейдіть в розділ «Інструменти - Очистити особисті дані». У вікні поставте галочку над пунктом "Очистити історію" і клацніть по кнопці підтвердження.
2
Використовуйте спеціальний софт, призначений для очищення історії в браузерах. Найбільш популярними програмами є:
  • Ccleaner
  • Wintools
  • jv16
Наприклад, використовуйте Ccleaner. Це безкоштовна утиліта, яка давно допомагає не тільки в очищенні історії браузера, але і всього комп'ютера в цілому, зачіпаючи видалення ключів з реєстру, тимчасових файлів відомого програмного обеспеченія.Пользоваться ними не важко. У кожної програми є свої особливості, але зручний інтерфейс користувача допоможе впорається з поставленим завданням.
3
Видаліть історію вручну з жорсткого диска. Цей спосіб для найвідважніших і вимагає більш професійного настрою. Для початку потрібно буде закрити браузер.Еслі у вас Google Chrome, то перейдіть в папку «% userprofile% \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \" і видаліть всі її содержімое.Еслі у вас Mozilla Firefox, то перейдіть в папку «% userprofile% \ Local Settings \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \» і також очистіть всі її содержімое.Еслі у вас Internet Explorer, то перейдіть в папку «% userprofile% \ Local Settings \ Temporary Internet Files \ "і видаліть там все файли.Еслі у вас Opera, то перейдіть в папку«% userprofile% \ Local Settings \ Application Data \ Opera \ Opera \ profile \ »і теж видаліть весь вміст цієї папкі.Возможно, якісь папки НЕ будуть видалятись через системні обмежень. В цьому випадку допоможе утиліта Unlocker, яка знімає допоможе без проблем видалити вміст.