Як намалювати принцесу.

Іноді так хочеться помріяти про далекі країни, красивих замках і прекрасних принців і принцес. Перенести свої фантазії в малюнок не так вже й складно. Головне - включити уяву і слідувати простим радам.
Інструкція
1
Виберіть той спосіб, яким ви будете малювати принцесу: буде це начерк простим олівцем, малюнок кольоровими олівцями фломастерами, акварельними фарбами чи гуашшю на альбомному аркуші. А може бути, ви захочете намалювати спадкоємицю престолу крейдою на асфальте.За малюнком повинна стояти ваша історія, чарівна казка. Подумайте, яку принцесу ви хочете намалювати, в якій позі, який наряд буде відповідати їй, які кольори ви використовуєте при створенні малюнка, що буде його фоном, що робить принцеса в момент малюнка, який у неї характер: добра вона, весела чи. Щоб малюнок був живим, спочатку створіть повну композицію в своїй уяві.
2
Створіть основу малюнка - намалюйте принцесу одним кольором, наприклад, простим олівцем, поки не зачіпаючи фон.Начніте малювати принцесу з голови і шиї. Подумайте над нахилом голови і її посадкою. У принцес королівська постава і довга лебедина шия. Чи не вимальовуючи поки особа, намалюйте волосся, зібране у високу бальну зачіску або довгими завитими локонами спадаючі вниз, і корону, прикрашену дорогоцінним камнямі.Потом намалюйте красиве обличчя: очі, брови, ніс і губи.
3
Переходьте до тулуба. Створіть для своєї принцеси пишний, багатий наряд: наприклад, довге бальне плаття з кількома ярусами спідниць і численними воланами. Домалюйте дрібні деталі убору принцеси - оборки, мережива і бантики на сукню.
4
Тепер намалюйте ноги в красивих туфельках і руки, прикрашені дорогоцінними кільцями і браслетами. В руках ваша принцеса може тримати віяло, поділ сукні або що ви самі захочете.
5
Розфарбуйте принцесу в різні кольори, щоб оживити малюнок. Зробіть її волосся синяво чорними або, навпаки, золотистими, губи червоними. Розфарбуйте наряд синіми, червоними, блакитними, жовтими фарбами. Подумайте заздалегідь, які кольори будуть найбільш вдало поєднуватися в наряді вашої красуні і на малюнку взагалі.
6
Домалюйте фон - стіни красивого замку, в якому живе принцеса, або красивий парк, в який вона вийшла погуляти. Фон повинен продовжувати той настрій, який несе ваш основний персонаж.