Як викласти плитку по діагоналі.

Плитка, укладена по діагоналі, виглядає вельми оригінально і красиво. Якщо зробити всю роботу правильно, то підлогу в приміщенні можна навіть перетворити в чудове прикраса інтер'єру.
Інструкція
1
Купіть необхідну кількість кахлю, а також ручний плиткоріз. Складність при укладанні плитки по діагоналі полягає в тому, що кахлю потрібно більше, ніж при використанні інших способів укладання. Готуйтеся до того, що у вас залишиться багато підрізка, тому якщо ви не купите достатня кількість кахлю, то матеріалів для обробки підлоги просто не вистачить. Щоб дізнатися оптимальну кількість кахлю, розрахуйте площа приміщення, а потім площа кожної плитки. Зверніть увагу: вимірювати потрібно в метрах. Тобто якщо розміри плитки 30х30 см, то площа становитиме 0,09 м. Розділіть площа приміщення на площу плитки, до отриманого числа додайте 15% запасу на діагональну укладку, а потім округлятимете в більшу сторону. Так ви отримаєте кількість плитки, яку необхідно купити.
2
Проведіть підготовчі роботи. Вирівняйте і ретельно заґрунтуйте поверхню підлоги, приготуйте клей. Уважно огляньте підлогу, перш ніж приступити до укладання плитки. Якщо в процесі укладання на поверхні підлоги виявляться нерівності і інші дефекти, то виправити їх буде вже набагато складніше.
3
Зробіть розмітку. Не варто поспішати: чим більше часу ви приділите цьому етапу, тим більше шансів, що плитка буде викладена рівно, і роботу не доведеться переробляти заново. Починайте розмітку підлоги з центру приміщення. Щоб переконатися, що вона виконана правильно, насухо викладіть кілька рядів плитки.
4
Зверніть увагу на те, як плитки примикають один до одного і до стін. Переглянули найбільше частинам приміщення слід приділити особливу увагу. Якщо ви не дуже якісно зробите роботу в кутку, де буде стояти холодильник, то нічого страшного не відбудеться, проте в легко переглядаються кутах оздоблення підлоги повинна бути бездоганна.
5
Викладіть один ряд плитки, використовуючи клей. Між крайніми плитками простягніть і закріпіть мотузку: так ви зможете звірятися з діагоналлю в процесі роботи. Переконавшись, що перший ряд викладений правильно, приступайте до укладання наступних рядів. Викладайте тільки цілу плитку, а підрізування залиште на потім.
6
Коли клей висохне, і по підлозі можна буде ходити, не боячись пошкодити обробку, приступайте до укладання підрізка. Підрівнюйте їх при необхідності, стежте, щоб вони щільно прилягали до стін. Закінчивши роботу, видаліть залишки клею з поверхні підлоги і ретельно обробіть шви.