Як провести тест на біологічний вік.

Часом хронологічний (календарний) вік не завжди правильно відображає ступінь фізіологічного та морфологічного розвитку організму. Саме для таких ситуацій і було введено поняття «біологічний вік», який часто є більш точним критерієм розвитку людського організму.
Вам знадобиться
  • - секундомір.
Інструкція
1
Різниця між хронологічним і біологічним віком стає найбільш помітна в старості. У кожної людини, мабуть, знайдуться знайомі, які насилу пересуваються в шістдесят років, і ті, які в сімдесят п'ять активні і сповнені сил. Це відбувається через розбіжність віків, адже на біологічний вік впливають спадковість і спосіб життя.
2
Існує безліч тестів, які допоможуть вам зрозуміти свій біологічний вік. Зазвичай в цих тестах задаються питання про самопочуття і що з'явилися хворобах, або пропонується виконати кілька фізичних вправ, за якими можна буде сказати, молодше ваш організм віку, зазначеного в паспорті.
3
Заміряйте свій пульс у спокійному стані, а потім зробіть тридцять присідань і повторіть експеримент. На скільки одиниць збільшилася частота пульсу? Якщо на 10, то це відповідає результату двадцятирічної людини, 10-20 - тридцятирічного, 20-30 - сорокарічного, 30-40 - п'ятдесятирічного. Якщо ваш пульс почастішав на більшу кількість одиниць, або ви не впоралися з необхідною кількістю присідань, ваш біологічний вік від шістдесяти років і старше.
4
Нахиліться вперед і, злегка зігнувши ноги в колінах, постарайтеся доторкнутися до підлоги. Якщо вам вдалося опустити долоні на підлогу - вам від двадцяти до тридцяти років. Якщо до статі ви доторкнулися лише пальцями - вам сорок. Якщо ваші руки можуть дістати тільки до гомілок - вам п'ятдесят, до колін - шістдесят.
5
Встаньте з закритими очима на одну ногу, а другу тримайте на вазі приблизно в десяти сантиметрах від підлоги. Засічіть, скільки ви зможете простояти в такому положенні. Якщо результат від 30 секунд і вище - вам двадцять. 20 секунд - вам сорок років. 15 секунд - п'ятдесят.
6
Великим і вказівним пальцями ущипніть шкіру на тильній стороні руки і потримайте п'ять секунд. Засічіть, за скільки часу шкіра прийме колишній вигляд, і біла пляма зникне. Якщо на відновлення знадобилося 5 секунд - вам близько тридцяти, 8 секунд - сорока, 10 секунд - п'ятдесяти і 15 секунд - близько шістдесяти років.