Як дізнатися, що гальмує в комп'ютері. Як дізнатися що жере оперативку і комп'ютер гальмує.

Так виходить, що продуктивність апаратного забезпечення порою нижче покладених на нього завдань, тому з'являється ефект присутності гальмування роботи системи. Гальмування комп'ютера - це занадто велике навантаження програмних продуктів на оперативну пам'ять і процесор. Таким чином, щоб зменшити їх натиск потрібно відрегулювати співвідношення «кількість програм і кількість системних ресурсів».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Спочатку варто відзначити, що найпростіший вихід зі сформованої ситуації - придбання нової машини, але порою покупка комп'ютера не входить в одну зі статей рахода сімейного бюджету.
2
Серед явних причин гальмування роботи системи можна виділити декілька, часто зустрічаються на Windows-платформах: брак оперативної пам'яті, помилки в роботі системи, найчастіше викликані діяльністю вірусних продуктів, і мала кількість вільного дискового простору для системи.
3
Вивільнити оперативну пам'ять можна тільки при завершенні процесів, які вами не використовуються. Це можна зробити за допомогою «Диспетчера завдань», але майте на увазі, не кожен процес можна завершити, а тільки ті, запуск яких був здійснений вами. Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete або Ctrl + Shift + Esc.
4
Перейдіть до вкладки «Швидкодія» і подивіться на параметр «Завантаження ЦП». При значенні в 100% рекомендується перейти до вкладки "Процеси", виділити потрібний рядок і натиснути клавішу Delete, щоб завершити процес.
5
Поверніться до вкладки «Швидкодія» і зверніться до блоку «Фізична пам'ять». Якщо значення параметра «Доступно» в 10 або більше разів менше значення параметра «Всього», це говорить про брак пам'яті. Отже, вдобавок буде використаний жорсткий диск в якості так званої віртуальної пам'яті. Але швидкість вінчестера, як правило, в 20-25 разів менше швидкості оперативної пам'яті, тому толк буде мінімальний.
6
Уникнути підвищеного навантаження на жорсткий диск для операційних систем Windows XP і старше можливо лише при зміні планки пам'яті або вінчестера на пристрій з більш високим рівнем кеш-пам'яті. Починаючи з систем серії Windows Vista з'явилася технологія ReadyBoost, яка дозволяє збільшити обсяг оперативної пам'яті за рахунок використання швидких usb-накопичувачів.