Як визначити характер людини по його поведінці.

Характер людини відбивається на його поведінці, спілкуванні з іншими людьми. І чим раніше ви його зрозумієте і роздивіться, тим простіше буде вибудовувати відносини з цікавить вас особистістю.
Інструкція
1
Визначте тип характеру. Характер складається з рис його особистості, він впливає на поведінку людини. І саме воно є найкращим показником. Люди діляться на два основних типи - екстравертів та інтровертів. Їх легко визначити: інтроверт завжди замкнутий, відмовляється від галасливих компаній, воліє самотність. Екстраверт є його повною протилежністю - він любить шум і натовп, завжди в центрі уваги, не боїться показати емоції. Визначившись з типом, зверніть увагу на його поведінку в дрібницях для підтвердження правильності вибору.
2
Інтроверти представлені меланхоліками і флегматиками. І ті, й інші з першого погляду здадуться спокійними, врівноваженими людьми. Інтроверти замкнуті, закриті від сторонніх очей, не показують емоції. З подальшим знайомством ви помітите в них смуток, депресивний настрій, вони постійно себе жаліють, але ніколи не розкажуть вам про це. Всі ці ознаки відносяться до меланхоликам. Але, незважаючи на подібне плачевний стан, вони ніколи не поділяться з вами своїми відчуттями. Флегматики кілька схожі з меланхоліками, але відрізняються крайньою повільністю в діях, ході, міркуваннях й мови. Вони ретельно роздумують над дією, яка збираються здійснити, намагаються сидіти вдома, щоб не стикатися з надто активними людьми, за якими вони просто не встигають.
3
Екстраверти - це сангвініки і холерики. Обидва типи схильні до активності і деякої імпульсивності, вони розпорошені, не можуть зосередитися на одній справі і часто відмовляються від монотонної роботи. Їх руху активні, наскільки різкі. Холерики відрізняються нестриманістю, різкістю. Сангвініків легко розгледіти по відношенню до справ - вони намагаються взяти на себе якомога більше, займаються всіма справами одночасно, але в підсумку їм не вистачає енергії і вони кидають відразу все, не довівши до кінця жодної затії.