Як вибрати кінотеатр.

Приємно і весело провести час можна в кінотеатрі. Вибрати кінотеатр, який своєю обстановкою і спектром послуг викликає бажання багаторазового відвідування його відвідувачів - завдання не з легких, що пов'язано з рядом умов.
Інструкція
1
Місцезнаходження кінотеатру. У місті в місцях масового скупчення народу складно скористатися міським громадським транспортом. Кінотеатр недалеко від будинку дозволяє зробити пішу прогулянку.
2
Безпека. Зверніть увагу на безпеку району кінотеатру, особливо якщо плануєте подивитися нічний сеанс. У самому кінотеатрі повинна бути можливість звернутися до представників служби безпеки за допомогою врегулювання конфліктних ситуацій.
3
Зручність і комфорт в залі. Зверніть увагу на умови залу кінотеатру, надані для очікування початку фільму. Такі дрібниці як не естетично приміщення та меблів, натовп народу в туалет, недостатня кількість диванів для очікування - можуть зіпсувати настрій.
4
Вибір жанру і тематики фільму. Скористайтеся інтернетом або телефонної довідкової, щоб дізнатися які фільми йдуть в кінотеатрах і ознайомитися з анонсом фільму: жанр, сюжет, режисер, актори, рік випуску.
5
Вибір ціни і час сеансу фільму. Цінова політика залежить не тільки від кінотеатрів, а й новизни, популярності фільму, часу сеансу, місця рядів. Ранкові сеанси і задні ряди можуть заощадити кілька сотень вашої компанії.
6
Інфраструктура в кінотеатрі або поруч. Налаштуватися на позитивні емоції до початку фільму допоможуть комплексні кінотеатри, де всередині є міні-кафе, де можна перекусити і поспілкуватися. Після фільму закріпити яскраві відчуття допоможуть парки, ресторани, кафе недалеко від кінотеатру.
7
Відгуки. Візьміть до відома досвід інших людей по перегляду кіносеансу і відчуттів від самого кінотеатру. Таким чином, на питання: «Як вибрати кінотеатр?» Впливає ряд факторів, що забезпечують психологічний комфорт, яскраві враження та теплі спогади не тільки про фільм, а й про сам кінотеатрі.
Досконалості відео- і аудіоапаратури немає кордонів. З кожним роком вона все досконалішими. Тепер є вибір - купити простий телевізор, або влаштувати справжній кінотеатр на дому. Домашній кінотеатр - це цілий комплекс аудіо та відео техніки: телевізор, DVD-програвач і комплект акустики. Найголовніше в цьому ряду - це акустична система.
Інструкція
1
Комплектувати кінотеатр треба з телевізора. Адже від його параметрів габаритів, типу екрану (плазмовий і LCD підійдуть найкраще) залежить вибір всього іншого. Програвач дисків і процесор багатоканального звуку повинні знаходитися в одному головному блоці. Бажано, щоб програвач міг читати будь-які формати, особливо високоякісні формати, наприклад, Blu-Rey. Але головне, на сем варто загострити увагу - це саме акустика. Адже від неї залежатиме той самий ефект присутності в кінотеатрі.
2
При покупці акустичної системи виходите з габаритів приміщення, яке виділено під кінотеатр. А місця йому знадобиться чимало, адже стандартна комплектація акустики - це шість колонок. Додайте сюди сам телевізор, програвач і комфортні місця для глядачів. Найкраще «глядацький зал» розмішати точно в центрі, тоді акустика буде оточувати глядачів об'ємним звуком. Розміщувати зорові місця біля самої стіни не варто, так як там повинні розміщуватися задні колонки.
3
При виборі свого домашнього кінотеатру орієнтуйтеся на виробника в першу чергу. Найбільш зарекомендували себе такі бренди, як Philips, Samsung, BBK, Sony, LG, JVC, Panasonic. Різниця в ціні може бути дуже значна, незважаючи на те, що набір функцій в основному однаковий. Ціна залежить не тільки від бренду, але і від якості і потужності звуку. На невелику кімнату досить стандартної загальної потужності в 100-150 Вт Для великих приміщень і найбільш комфортного звучання потрібна велика потужність. І взагалі, чим вона більше - тим краще. Якщо ви будете використовувати кінотеатр великої потужності в невеликій кімнаті, то він буде вам служити довше, ніж малопотужна акустика 260 Вт вистачить позаочі для стандартної квартири.