Навіщо потрібні суди.

Суд - орган держави, що здійснює правосуддя в інтересах народу. Свої функціональні обов'язки суд виконує за допомогою вирішення цивільних і кримінальних справ, трудових та інших спорів, адміністративних правопорушень відповідно до закону.
Суд, насамперед, необхідний для захисту прав людини, і тільки потім - для покарання злочинця. Будь-який громадянин повинен мати можливість відстоювати свої інтереси і права. При вирішенні цивільних справ позивач подає до суду заяву про розгляд своєї проблеми. Після цього в суді відповідно до процесуального законодавства проводиться процедура і призначається суддя, який повинен протягом 5 робочих днів з дня реєстрації позовної заяви розглянути питання про прийняття заяви до свого провадження. Потім виноситься ухвала, відповідно до якого порушується цивільна справа в суді 1 інстанціі.Далее судом виноситься ухвала про підготовку справи до розгляду, в якому зазначаються дії всіх сторін, а також терміни цих дій з метою забезпечення своєчасного проведення судового заседанія.В обов'язковому порядку проводиться підготовка по судовому розгляду, в якій повинні взяти участь обидві сторони, а також інші особи, які мають відношення до справи або їх представники. Завдання цієї підготовки полягають в уточненні всіх обставин, що впливають на правильне вирішення розгляду; визначенні закону, відповідно до якого буде вирішуватися справа; встановленні правовідносин сторін, поданні ними всіх доказів, а також з'ясуванні кола осіб, які беруть участь у справі; примиренні сторон.После того як всі сторони підготують необхідні документи, суддею визначається день судового розгляду, який повинен бути призначений не пізніше двох місяців з дня подання позовної заяви.
Навіщо громадянам або гостям країни потрібна реєстрація? Насправді таке питання дійсно доречний і вимагає своєї відповіді, оскільки деякі люди виступають проти реєстрації, вказуючи на те, що її наявність обмежує їх право і свободу на пересування по країні. Спробуємо розібратися в цій проблемі.
Згідно із законодавством Російської Федерації, реєстраційний облік громадян вводиться для забезпечення умов, необхідних для реалізації їх прав і свобод, а також для здійснення обов'язків перед іншими громадянами. В цьому ж законодавстві вказано, що ні наявність, ні відсутність реєстрації не обмежує громадянина в правах і свободах. Таким чином, питання про утиск прав відпадає сам собою, але все ще залишається питання про те, навіщо ж тоді потрібна реєстрація громадян в РФ.На Насправді, вона дійсно необхідна. Реєструючись за місцем проживання, громадянин закріплює за собою ще й кілька соціальних установ: дитячі садки, школи, лікарні та інше. Таким чином, людина отримує право на обслуговування в цих установах та інформацію про ті чи інші зміни в їх роботі. Крім того, без реєстрації громадянин не може отримати закордонний паспорт або поміняти старий документ на новий, що викликає масу незручностей при оформленні на роботу або виїзді за рубіж. Реєстрація деяким чином закріплює людини за певним місцем проживання, завдяки чому йому виявляються всі послуги, які пов'язані з ним. Для цього і була введена дана процедура за місцем перебування: щоб при виникненні будь-яких труднощів людині не довелося їхати через всю країну за документами або справкамі.Чтоби отримати цей документ, людині необхідно звернутися в місце реєстрації громадян за своїм місцем проживання. Всі необхідні документи подаються саме в цю організацію, яка займається оформленням свідоцтва. Отримавши реєстрацію, ви зможете вільно здійснювати різні фінансові операції, а також зможете зареєструвати свій автомобіль, нерухомість і прочее.Регістрація іноземних громадян обов'язкова в тому випадку, якщо вони планують перебувати на території РФ більше семи днів. Вона дозволяє їм отримати деякі права, якими володіють громадяни Росії, щоб під час перебування на території країни не відчувати себе ущемленими або в чомусь обмеженими.