Як підключити телефон до АТС.

Для підключення телефонного апарату до АТС вам буде потрібно як максимум 5-10 хвилин вільного часу, в той час як підключення самої послуги надання телефонії може зайняти кілька тижнів або навіть місяців.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат;
  • - комплект документів для підключення.
Інструкція
1
Для підключення телефонного апарату до міської автоматичної телефонної станції залиште відповідну заявку в офісі постачальника послуг телефонії. Зверніть увагу, що подібну заявку може залишати тільки людина, прописаний в квартирі чи будинку, в який він хоче провести телефон, або володіти іншими документами, що надають йому право внесення подібних змін згідно із законодавством.
2
Зберіть необхідний пакет документів, необхідний для підключення до міської автоматичної телефонної мережі. Ознайомитися з ним ви можете, переглянувши відповідну інформацію на офіційному сайті компанії. Дочекайтеся, поки до вас прийдуть фахівці з установки стаціонарного телефону з міської телефонної станції. Зверніть увагу, що до того часу у вас в наявності вже повинен бути телефонний апарат, або вам доведеться скористатися тим, який пропонує постачальник послуг.
3
Якщо у вас вже є підключення до телефонної станції і вам просто потрібно під'єднати до неї телефонний апарат, переконайтеся в тому, що форма штекера телефону підходить до гнізда розетки. Якщо це не так, придбайте в господарському магазині відповідний перехідник або розетку потрібного зразка. Підключіть апарат до телефонної розетки через перехідник і, якщо необхідно, підключіть його до джерела подачі електрики.
4
Якщо ви хочете замінити телефонну розетку, викличте спеціально для цього майстра, оскільки при неправильному її підключенні ви можете пошкодити конструкцію. Для установки більше двох апаратів до одного номеру автоматичної телефонної станції скористайтеся спеціальним перехідником для кількох телефонів або заміните розетку на ту, яка підтримує даний режим приєднання пристроїв.
Корисна порада
Зверніть увагу на альтернативні міський телефонні станції міста, часто їх послуги телефонії надаються на більш зручних умовах.