Як поліпшити аналоговий сигнал.

Аналогові сигнал, переданий на ваш телевізор, може погіршитися з кількох причин. Для того щоб виправити таке становище, необхідно перш встановити причину несправності.
Вам знадобиться
  • - перехідник або підсилювач сигналу аналогової антени.
Інструкція
1
Для поліпшення аналогового сигналу, що надходить на ваш телевізор, скористайтеся спеціальним підсилювачем сигналу, які ви можете купити в точках продажів побутової техніки і електроніки. Вони досить легко встановлюються, мають в комплекті керівництво користувача та інструкцію з підключення, однак будьте уважні - незважаючи на всі ці плюси, є й негативні сторони. Одна з них - невірна настройка підсилювача здатна зробити ефект, зворотний бажаному. Тому довірте установку професіоналам.
2
Якщо раптом якість прийому аналогового сигналу впало за час користування антеною, поліпшите його, перевіривши цілісність кабелю у вашому будинку і виправивши знайдені ушкодження. Зверніть увагу, що кабель повинен розташовуватися так, щоб його не зачіпала двері в отворі при відкритті, щоб він не розташовувався під важкими предметами і не піддавався будь-якому іншому механічному впливу, яке здатне його пошкодити.
3
Для усунення сильного пошкодження антенного кабелю скористайтеся спеціальним перехідником. Відріжте зіпсований ділянку, по обидві сторони перехідника вставте дроти в спеціальні роз'єми.
4
Зверніть увагу на тип вашого кабелю, оскільки слабо екрановані можуть не сприяти поліпшенню якості прийнятого аналогового сигналу, замініть їх на інші і перевірте після цього якість зображення. Зверніть увагу, що в деяких випадках аналоговий сигнал поліпшити не можна нічим, залишається тільки скористатися цифровим телебаченням. Таке можливо, якщо, наприклад, ви знаходитеся на досить віддаленій відстані від телевізійної вежі (близько 30 кілометрів і більше). Якщо ви знаходитесь при цьому в малонаселеному пункті, переконайтеся попередньо в тому, що рівень цифрового сигналу там не буде гірше аналогового.
Корисна порада
Не настроюйте підсилювач самостійно.