Як написати web-сторінку.

Щоб створити веб-сторінку, необхідні самі основні знання html. Спочатку потрібно зрозуміти, що це таке. Html - це мова розмітки гіппертекста. Іншими словами - це мова, яка дозволяє розміщувати на сторінці посилання, графіку, текст і т.д.
Вам знадобиться
  • Блокнот (текстовий редактор), браузер.
Інструкція
1
Створіть на своєму комп'ютері папку з довільним ім'ям. Наприклад «C: \ website». Відкрийте блокнот і копіюйте туди наступний html код: Привіт всім! Всім привіт! Я створив свою першу сторіночку!
2
Виконайте команду «Файл - Зберегти» в тому ж блокноті або ж використовуючи клавіші «CTRL + S» вкажіть шлях збереження файлу з кінцевим розширенням «.html» в створену папку «C: \ website».
3
Відкрийте цей файл за допомогою браузера. Якщо ви все зробили правильно, то на вашій сторінці, запущеної в браузері, має бути наступний текст: Привіт всім! Я створив свою першу сторіночку!
4
Розберіть кожен з тегів, який ви використовували в веб-сторінку: - Будь-яка сторінка повинна цим тегом починатися і закінчуватися. Тег каже браузеру про те, що документ є html сторінкою. Цей тег називається парним, т.к. є його відкриття () і закриття (). - Це так звана «голова» документа. Там містяться заголовкові дані. Тег теж є парним (мається і ) - вказує заголовок сторінки. Текст, який вказали між тегами <title> і буде видно в заголовку вікна браузера. - Це «тіло» сторінки. Все, що ви розташуйте між тегами і буде після збереження на сторінці. В поточному прикладі туди був поміщений текст «Привіт усім! Я створив свою першу сторіночку! ». В результаті цей текст видно в браузері. - Це один з перших тегів, які не вимагає свого закриття. Він потрібен для відступу між рядками, тобто для переходу на наступний рядок. Цей тег схожий по своїй дії з натисканням клавіші Enter на клавіатурі. Для розуміння цього спробуйте прибрати тег і все стане більш зрозуміло.
Корисна порада
Досить часто новачкам буває важко зрозуміти основи сайтостроительства і у них виникають незрозумілі для них помилки. В цьому випадку допоможуть спеціалізовані безкоштовні форуми, яких існує величезна колічество.Наіболее популярні з них:
  • html.by
  • htmlbook.ru
  • cyberforum.ru