Як розшифрувати ip.

Кожному комп'ютеру, який підключений до інтернету, присвоюється власний, унікальний айпі-адресу. За цією адресою легко відстежити місце, де знаходиться ваш комп'ютер і сторінки, які ви відвідували. IP-адерес - це адреса вузла в комп'ютерній мережі. Подивитися його ви можете в договорі з провайдером або через сервіси в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Буває 2 формату айпі-адреси. Це IPv4 і IPv6. Перший складається з 10 цифр, розділених крапкою. Наприклад, 123.456.78.90. Такі адреси вже починають закінчуватися. Тому, в недалекому майбутньому користувачам будуть давати Адреса другого типу. Цифри в ньому поділяються буквами і двоєточиямі.
2
Щоб дізнатися свій IP-адресу, зайдіть на цей сайт: http://www.ip-1.ru/. Праворуч на сторінці будуть написані країна, місто, де ви знаходитесь, браузер і ваша операційна система. Клікніть на посилання вгорі, і сайт відобразить вам адресу, де ймовірно знаходиться ваш комп'ютер з підключеним інтернетом.
3
Якщо хочете захиститися від спамерів, зашифруйте свою електронну пошту. Перейдіть по посиланню http://www.ip-1.ru/e-mail-hider/. Виберіть один з 5 запропонованих способів: за допомогою CSS, JavaScript, відображення е-мейл на картинці і т.д. Впишіть свою електронну адресу в зелене віконце, натисніть кнопку «Зашифрувати мій email». В помаранчевої рамці нагорі відобразиться код, який ви повинні скопіювати і вставити туди, де хочете бачити свій е-мейл.
4
Якщо клікніть на це посилання http://2ip.ru/, то ви автоматично перейдете на сайт, який вкаже місцезнаходження вашого айпі-адреси. Крім того, цей сайт підкаже вам інформацію про домен, допоможе дізнатися середню швидкість інтернету, швидкість з'єднання, наявність вашого айпі-адреси в базах спамерів і багато іншого. А також цей сайт буде незамінним тим, хто хоче дізнатися про безпеку власного комп'ютера. Для цього перейдіть за цим посиланням http://2ip.ru/port-scaner/, і система визначить наявність потенційно небезпечних портів.
5
Якщо ви хочете приховати свій айпі-адресу, то скористайтеся спеціальними проксі-серверами. Вони привласнюють вам власну адресу. Таким чином, ви можете відвідати сайти, до яких вам закрили доступ. Зайдіть на цей ресурс https://www.megaproxy.com/freesurf/і введіть потрібний вам сайт в спеціальному віконці.
Корисна порада
Користуйтеся проксі-серверами, щоб приховати свій IP-адресу