Як намалювати зиму.

Зимові пейзажі разюче відрізняються від літніх і володіють неповторною чарівністю і загадковістю. Зобразити на папері зимовий пейзаж не так складно, а до того ж це захоплююче і цікаво, і стимулює фантазію і творче мислення. Взимку природа вкрай мінлива, і ви можете знаходити нові мотиви для своїх малюнків кожен день. У цій статті ми розповімо, якими художніми прийомами можна користуватися, щоб малювати зимові пейзажі. Вони залучать як вас, так і ваших дітей.
Інструкція
1
Основні кольори зимового пейзажу варіюються між білим і чорним. Щоб намалювати дерева, на білому фоні проведіть пензликом невисокі вертикальні чорні смуги, залишаючи на папері побільше крапель фарби.
2
Візьміть соломинку і починайте роздувати врізнобіч краплі - вийдуть хаотичні і красиві переплетення тонких гілок.
3
Падаючі білі сніжинки навколо дерев намалюйте, занурюючи в білу фарбу ватяну паличку. Більші білі плями робіть відбитками пальців, імітуючи засніжені крони дерев.
4
Також ви можете намалювати нерівні білі смуги прямо на гілках, зображуючи засніжені гілки.
5
Ще один спосіб намалювати чарівний зимовий пейзаж - це зафарбувати аркуш паперу переходами блакитний, синій і бузкової акварелі. На вологу фарбу насипте в довільному порядку крупинки солі, щоб виник цікавий ефект, що імітує завірюху.
6
Білою фарбою поверх намальованого фону нанесіть сніжинки і силует вітру. Також можна намалювати сніговика білим восковим дрібному, а потім покрити навколишній фон потрібним кольором.
7
Зобразити заиндевевшей дерево можна ще більш цікавим способом - на лист блакитного паперу нанесіть силуети дерева клеєм ПВА, а зверху посипте їх звичайною кухонною сіллю. Струсіть зайву сіль після висихання і домалює навколо дерева сніжинки та інші елементи малюнка.
8
Дерево можна зобразити, наклеївши на папір вузькі смужки малярського скотча, нарізавши його на вузькі смужки.
9
Зафарбуйте малюнок фоновим кольором і відклейте скотч. Реалістичний сніг можна зобразити, зануривши в білу фарбу стару зубну щітку і розбризкуючи фарбу по аркушу.