Як скопіювати розділ жорсткого диска. Як включити приховані диски.

Перекидання вмісту зі старого жорсткого диска на новий - процедура досить довга. Особливо це актуально в тому випадку, коли немає бажання займатися перевстановлення операційної системи. Адже не можна ж взяти і просто скопіювати ОС, так як вона попросту після цього не запуститься. Незважаючи на всю клопітність цієї процедури, є спосіб, який дозволяє швидко перенести інформацію на інший жорсткий диск, а саме скопіювати розділ вінчестера з усім вмістом.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Norton PartitionMagic;
  • - програма Norton Ghost.
Інструкція
1
Для операції вам знадобиться програма для роботи з жорстким диском Norton PartitionMagic. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і проінсталюйте на свій комп'ютер.
2
Перед початком операції другий жорсткий диск, на який буде скопійований розділ, повинен бути встановлений на вашому комп'ютері. Запустіть програму Norton PartitionMagic. В її основному меню є розділ «Вибір завдання». Знайдіть у цьому розділі опцію «Копіювати розділ». У першому вікні буде вступна інформація. Ознайомитеся з нею і зверніться далі.
3
У наступному вікні буде список розділів. Натисніть по розділу, який ви хочете скопіювати, лівою кнопкою мишки. Таким способом розділ буде виділено. Після цього зверніться далі. Ви побачите вікно, де виберіть жорсткий диск, на який і буде скопійований розділ, після чого зверніться далі.
4
З'явиться чергове вікно, в якому клацніть мишкою по «Фініш». Процес копіювання розділу на інший жорсткий диск буде запущений. Все що вам залишається зробити - це дочекатися завершення операції, тривалість якої залежить як від параметрів жорсткого диска, так і від ємності копійованого розділу.
5
Також хорошою програмою для копіювання розділів є Norton Ghost. Знайдіть її в інтернеті і скачайте. Програма платна, але є тривіальний термін її користування, який становить 30 днів. Встановіть додаток на жорсткий диск комп'ютера.
6
Запустіть Norton Ghost. Далі в меню програми виберіть «Сервіс», після чого - «Скопіювати жорсткий диск». Запуститься «Майстер», який допоможе провести вам процедуру копіювання розділу. Принцип дії такий же, як і у випадку з першою програмою. Виберіть розділ, який необхідно скопіювати. Потім виберіть інший жорсткий диск, на який і буде скопійований розділ, і почніть операцію.