Як натягнути ланцюг. Як підтягнути ланцюг на мотоциклі.

Мотоциклетний ланцюг - один з необхідних елементів цього засобу пересування, без якого він не зможе функціонувати. Щоб забезпечити швидкість їзди та безпека вас і оточуючих, потрібно правильно натягнути ланцюг зі знанням всіх правил і техніки натягу. Найчастіше для натягу ланцюга на велосипед люди звертаються в сервіс, але якщо у вас є навик роботи з технікою, ви можете спробувати натягнути ланцюг самостійно, слідуючи нашим вказівкам.
Інструкція
1
Щоб регулювати ланцюг, обов'язково навантажите її - під час регулювання на мотоциклі повинен сидіти хтось ще. Для перевірки натягу ланцюга проверніть колесо, щоб максимально натягнути ланцюг.
2
Потім, попередньо встановивши мотоцикл з сидячим людиною на підставку, перевірте центральний прогин ланцюга - між верхнім і нижнім відділом ланцюга відстань повинна бути 2-3 см.
3
Щоб підтягнути ланцюг у разі перевищення цієї відстані, підніміть ланцюг знизу пальцем, а потім трохи опустіть.
4
Відкрутіть гайку, яка фіксує вісь колеса, і в маятнику осі починайте відкручувати на півсантиметра перші з заднього боку гайки (контрящім), а потім підкручувати силові гайки за годинниковою стрілкою. Регулюйте натяжку ланцюга пальцем, поки її вільний хід не складатиме 20-25 мм.
5
Потім перевірте, рівновіддалені Чи кінці осі колеса від торців маятника - орієнтуйтеся по заздалегідь нанесеним на вісь насічках.
6
Коли відстані будуть рівні, закрутіть контргайки і затягніть гайку фіксації осі колеса.
7
Після цього підрегулюйте задній гальмо, так як при регулюванні і підтяжки ланцюга гальмівна тяга надто натягується, і покатайте взад-вперед мотоцикл, щоб перевірити, чи правильно закручено заднє колесо.Етіх дій достатньо для того, щоб відрегулювати ланцюг і зробити ваш мотоцикл швидше, безпечніше і функціональніша.