Як подовжити нігтьову пластину. подовження нігтьової пластини гелем інструкція.

Необхідність подовжити нігтьову пластину може бути викликана кількома причинами - ваші ноги від природи мають невелику довжину, вони маленькі і наносити будь манікюр на них клопітно. Також нігті можуть бути маленькими через травму або звички обкусивать їх.
Вам знадобиться
  • - гель або акрил;
  • - льон, шовк або файбергласс, за допомогою яких виробляють реставрацію нігтьової пластини;
  • - спеціальна форма для нігтів;
  • - тіпси;
  • - пензлик;
  • - полірувальні інструменти.
Інструкція
1
Як ви будете подовжувати нігтьову пластину, залежить від її стану - ніготь може мати вільний кінчик, може бути зламаний або відкусаними, не досягаючи меж пальця. У кожному разі, для того щоб наростити нігті, необхідно залити матеріалом вільний край, то є пусте місце між власним нігтем і штучною пластиною.
2
З'єднайте краю штучного нігтя з натуральним. Підставте під палець форму, зверху прикладіть штучну пластину і визначте зазор між кінчиками нарощених нігтів і натуральним підставою. Отвір у вигляді посмішки і буде формою, необхідної для подовження.
3
Замаскуйте натуральну нігтьову пластину. Щоб приховати лінію переходу натурального нігтя в штучне полотно, необхідно заповнити пластину непрозорим матеріалом. Змішайте кілька препаратів для моделювання і, отримавши склад потрібного кольору, нанесіть його на ніготь. Цим же матеріалом закрийте простір «усмішки», а штучне полотно покрийте прозорим гелем.
4
Другий варіант моделювання - просте нарощування відсутньої довжини нігтя на основі форми. Різниця в довжині нігтьової пластини, краї якої слід обробити пензликом, створюючи нову лінію. Моделювання пластини по всій довжині здійснюється вже поверх реставрації.
5
Подовжите ніготь за допомогою тіпсів. Виберіть тіпс необхідної форми, прикладіть його до нігтя, обріжте до потрібної довжини і приклейте на клей або акрил. Зверху конструкцію покрийте прозорим моделюючим матеріалом.
6
запив поверхню. Щоб зрівняти місця переходу натуральної нігтьової пластини в штучну, обробіть поверхню нігтя пилкою. Спочатку подкорректируйте довжину нігтя, запілівая краю, а потім переходите до поверхні, зрівнюючи товщину. Запили поверхні виробляються з бічних сторін, паралельно кутикулі.