Як вибрати весільну музику.

Традиційно весільне торжество супроводжує марш Мендельсона. Після офіційної частини звичайно треба застілля з поздоровленнями, тостами за молодих, криками «Гірко!» І, звичайно, першим танцем новоспеченої сімейної пари. Атмосферу любові і затишку доповнить грамотно підібраний музичний фон.
Інструкція
1
Вибір музичного супроводу безпосередньо залежить від стилізації свята. Якщо у вас романтична вечірка з невеликою кількістю гостей - вибирайте спокійну інструментальну музику, щоб можна було поспілкуватися за столом і потанцювати в обіймах другої половини. Неважливо, виберіть ви весілля в стилі етно, рок-н-рол, ретро, хіпі і т.д., пам'ятайте, що нудьгуючих гостей на вечорі бути не повинно. Тому подбайте про те, щоб музичний супровід було "розбавлене" ритмічними і повільними композиціями.
2
Підбираючи музичний фон, думайте про те, щоб на вашому весіллі веселився і старий, і молодий. Якщо ви запрошуєте виконавців, що грають живу музику або ді-джея, ознайомтеся заздалегідь з сет-листом вечора. По можливості додайте в список ті композиції, які б на ваш погляд хотіли послухати гості. Не обов'язково йти врозріз з власними інтересами та уподобаннями. Залежно від кількості гостей напишіть напроти кожного прізвища по 2-5 пісень, які приємно було б чути кожному з них. З великою впевненістю можна сказати, що музичні смаки багатьох із запрошених співпадуть.
3
На торжестві, де буде звучати жива музика, можливо, хтось із гостей в ході вечора попросить гітару або сам сяде за рояль. Якщо запрошені вокалісти співатимуть під мінусовку, не виключено, що кому-небудь з гостей захочеться особисто привітати молодих його улюбленою піснею. Тоді вечір ризикує перетворитися в караоке. Щоб уникнути неприємних ситуацій заздалегідь обговоріть цей момент зі співаками.
4
Незалежно від стилю весільної вечірки, складу гостей і місця проведення весілля вибір музики для першого танцю молодят залишається тільки за ними. Традиційно, пари воліють ритми вальсу або фокстроту. Останнім часом ці негласні правила розмиваються більш енергійними рок-н-ролом або латино-американським драйвом. Не соромтеся отримати задоволення від першого танцю, адже це ваше свято, і нехай він запам'ятається гостям вашим чудовим настроєм і граціозними па.