Що потрібно для відкриття турагентства.

Туристичне агентство надає ряд послуг для власних споживачів. Воно продає путівки, консультує клієнтів на рахунок майбутньої поїздки, допомагає клієнту з вибором послуг, готелі, орендою автомобіля. При цьому створення такої фірми вимагає докладання величезних зусиль і дотримання певних правил.
Цілком можливо створити власне туристичне агентство будинки, маючи телефон і комп'ютер. Можете почати побудову клієнтської бази з друзів або семьі.Однако слід думати про більше, тим більше якщо ви бажаєте, щоб ваш бізнес вижив. Адже конкуренція на рівні прохідний вулиці чи на місцевому рівні є недостатньо високим ступенем для успіху бізнесу. Необхідно бути доступними по всій стране.Просмотріте райони, ще не охоплені турагентствами і почніть свій бізнес там. Для цього орендуйте підходящий офіс і закупите все необхідне обладнання (комп'ютер, меблі) .Найдіте хороший персонал. На жаль, це не та галузь, де працівники отримують велику зарплату, але при цьому існує конкуренція за відповідний персонал. Здійснюйте пошук людей, які володіють досвідом роботи в туризмі, а також яких буде залучати отримання дешевого відпустки. Будьте готові платити більше за знання іноземних мов, а також досвід работи.Сделайте рекламу свого туристичного агентства, орієнтуючись на залучення потенційних клієнтів. В власних рекламних матеріалах, наприклад, в брошурі або на сайті, напишіть про проведення організації турів і про те, чому людям буде досить важко організувати подорож самостоятельно.Можете відкрити туристичну фірму по франшизі. В цьому випадку вам будуть надані моделі ведення бізнесу, зв'язки з туроператором, готовий бренд, налагоджені бізнес-процеси. В свою чергу, за це все, звичайно ж, потрібно буде заплатити, як правило, не дуже велику суму грошових средств.Еслі ви є новачком в даному бізнесі, то франшиза буде з'являтися для вас кращим способом відкриття турагентства. В свою чергу, поняття франшизи позначає угоду, вчинене між двома сторонами. Дана угода дає людині право продавати товар або надавати сервіс, використовуючи готову торгову марку іншого виробництва.
Туристичне агентство, перевізник, туроператор, приймаюча сторона, готель і страхова компанія - всі ці фірми беруть участь в організації відпочинку. Їх співробітники відповідають за вирішення різних питань і від гарної роботи всіх цих організацій залежить якість відпочинку.
Туристичне агентство повинне повною мірою забезпечити клієнта інформацією про країни, існуючих турах. Коли ви висловите свої бажання, переваги і фінансові можливості, агентство підбере вам відповідний тур і розрахує його вартість. Агентство повинно правильно і в належні терміни оформити необхідні документи для вашої поїздки і передати їх вам.Но туроператор, а саме туристичне агентство відповідає за вашу підтримку на місці відпочинку, тому функція його не тільки посередницька, як думає багато хто, воліючи купувати путівки безпосередньо у туроператорів . Агентство дуже зацікавлене в клієнті і, звичайно ж, бажає, щоб ви скористалися його послугами неодноразово. Тому воно допомагає і підтримує туристів при виниклих на відпочинку проблемах.Турістіческое агентство вплине на роботу туроператора значно ефективніше, ніж це зробите ви. Воно координує діяльність інших фірм, обслуговуючих та допомагають вам у відпочинку. Звичайно, варто мати на увазі, що якщо ви занадто обмежили кошти для покупки туру, туристичне агентство не зможе підібрати вам нічого «пристойного» .Внімательно прочитайте в путівці або договорі перелік оплачених вами послуг, щоб ви точно знали, чого чекати. Якщо будь-яку послугу з перерахованих вам не представили, вимагайте повернення грошей чи іншого відшкодування заподіяної вам ущерба.Страховой пакет документів для туристів зараз дуже різноманітний. Вибирайте самі, що вас влаштовує в кожному окремому випадку. Просіть туристичне агентство проінформувати вас про його партнерах і про все, що пов'язано з вашим подорожжю. Всі відомості, які повідомляють вам працівники турфірми, будуть вам корисні, тому не сперечайтеся від їх порад і побажань.