Що потрібно для нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах. Що потрібно для акрилового нарощування нігтів.

Нарощування нігтів акрилом - надзвичайно популярна процедура, що дозволяє досить швидко надати рукам доглянутого вигляду. Наростити нігті можна в салоні, скориставшись послугами досвідченого майстра, але можна і освоїти техніку в домашніх умовах.
Для того щоб самостійно нарощувати нігті акрилом, необхідно придбати спеціальні інструменти і матеріали. Перш за все, слід визначитися, яка з технологій для вас краще: нарощування на спеціальних формах або накладних нігтях (типсах), - залежно від цього потрібно придбати або те, або інше. Для використання форм, на яких твердне акрил, необхідно, щоб нігті хоча б трохи відросли, так як форма встановлюється під краєм нігтьової пластини. Якщо ви віддасте перевагу тіпси, доведеться також купити спеціальні щипці для укорочення їх кінчиків (тіпсорез) і клей з пензликом, за допомогою якого вони кріпляться до нігтя. Необхідно також придбати грубозернисту пилочку для обпилювання поверхні нігтя перед накладенням тіпсов або форм. Якщо є можливість, краще купити дві, різних розмірів: маленької зручніше обпилювати ніготь у кутикули. Потрібна також м'яка кисть для змахування з нігтів пилу після цього процесу. Знадобиться і праймер - спеціальна речовина, що покращує зчеплення акрилу з нігтем. Воно наноситься на ніготь після його обпилювання. Для формування поверхні акрилового нігтя необхідні два складових: акриловий порошок (пудра) і рідкий мономер (ліквід), а також кисть, яка по черзі мачає спочатку в рідину, потім в пудру. Акриловий порошок випускається різних кольорів: наприклад, для французького манікюру слід придбати рожевий і білий. Для того щоб кисть довше служила, має сенс купити спеціальну рідину для її очищення. Після нанесення бажаної кількості шарів акрилу нігті підпилюють, а потім шліфують до стану глянцю, стираючи всі видимі подряпини від крупнозернистих пилок. Для цього знадобиться м'яка пилка. Після того, як нігті відшліфовані, слід легкими рухами втерти в область кутикули лікувальне масло. Коли воно вбереться, можна наносити лак.Спеціалісти рекомендують купувати все необхідне для акрилового нарощування нігтів в одному наборі: по-перше, це зручніше і вигідніше, по-друге, немає небезпеки, що матеріали від різних виробників будуть «конфліктувати» один з одним. Існує безліч варіантів наборів: так, в них може входити кілька десятків різних форм (одно- або багаторазових) і тіпсів, кілька видів акрилової пудри різних відтінків, щипці, пилки, палички для відсунення кутикули і лікувальне масло для неї і так далі. Залежно від обраного способу нарощування та дизайну нігтів кожен може вибрати відповідний комплект, позбавивши себе від необхідності підбирати всі складові окремо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4_MkHeDeYi8
Нарощування нігтів акрилом - дуже популярна техніка. Останнім часом вона стала доступною не тільки для відвідувачок косметичних салонів. Сьогодні будь-яка красуня при бажанні може зробити собі акрилові нігті вдома. Потрібно тільки заздалегідь запастися всім необхідним.
Акрилова пудраЕтот порошок - найголовніший елемент для нарощування нігтів . Швидко полімеризується, буває прозорою і різних кольорів. Її використовують не тільки для акрилового нарощування нігтів , але й для ліплення, французького манікюра.ЛіквідЕто спеціальна рідина, яка змішується з акриловою пудрою і потрібна для її затвердіння. Додає нігтям додаткову міцність і пластичність, не змінює колір акріла.Кіслотний праймерЕто грунтовка, яка потрібна, щоб акрил краще прикріплявся до нігтьової пластини. Його наносять на підготовлені до нарощування і попередньо знежирені нігті. Але для нарощування на типсах праймер використовувати не можна, інакше вони тріснуть. Не рекомендується також допускати, щоб він потрапляв на шкіру, це може призвести до виникнення раздраженія.БондЕто засіб очищає і підсушує натуральний ніготь, при цьому не пошкоджуючи його. Бонд можна застосовувати не тільки для акрилового нарощування, а й для гелевого.Средство для розчинення акрілаЕту рідина використовують для того, щоб відмити від засохлого акрилу пензлик або зняти штучні нігті. Скраб ФрешОн потрібен для знежирення нігтьових пластин, дезінфекції та видалення зайвої вологи. Без цього при нарощуванні НЕ обойтісь.КісточкіІменно цими інструментами на нігтьові пластини наноситься акрил. Тому якість нарощування в чому залежить від того, чи правильно підібрана кисть. Їх різновидів існує безліч: круглі і плоскі, звичайні і складні, для нарощування і звичайного об'ємного дизайну. Головне - щоб кисть була натуральной.Прочіе аксессуариПо бажанням можна також придбати спеціальні ванночки, стаканчики для кистей, піпетки та інші пристосування, які полегшують нарощування нігтів акрилом і просто радують око.