Як перевести щільність.

Щільність речовини використовується для вирішення багатьох завдань, які ви можете зустріти не тільки на сторінках підручників, але й у повсякденному житті. Щоб успішно впоратися з їх вирішенням, прочитайте наступні поради.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - папір
  • - калькулятор
Інструкція
1
Перед тим як приступити до обчислень, подивіться в яких одиницях виміру вам потрібно отримати щільність, а також в яких одиницях у вас вихідні дані щільності. Запишіть для зручності на аркуші паперу. Якщо потрібно перевести вихідне значення в кілька інших одиниць виміру, розділіть лист на потрібне число колонок і озаглавьте їх потрібними величинами. Наприклад, г/м ?, мг/л і т.д.
2
Якщо вам потрібно перевести щільність з грам на літр (г/л) в грам на дециметр кубічний (г/дм?), Міліграмів на сантиметр кубічний (мг/см?), Кілограм на метр кубічний (кг/м ?), пам'ятайте, що ці значення будуть рівними, вам потрібно просто змінити назву одиниці виміру.
3
Якщо потрібно перевести щільність з грам на літр в міліграм на міліметр кубічний (мг/мм?) Або в грам на сантиметр кубічний (г/см?), Розділіть вказане значення щільності на 1000. А щоб отримати щільність з наявних грам на літр в грами на метр кубічний (г/м?) або міліграми на літр (мг/л), вам слід помножити наявне значення щільності на 1000.
4
Якщо вам потрібно отримати значення щільності в грамах на міліметр кубічний (г/мм?) Або кілограмах на сантиметр кубічний (кг/см?), А початкове значення - в грамах на літр, розділіть його на 1 мільйон.
Зверніть увагу
Якщо ви скористалися online-конвертером, але сумніваєтеся в його надійності, краще перевірте отримані результати своїми розрахунками, щоб уникнути неточностей у вирішенні стоїть перед вами завдання.
Корисна порада
Якщо з вихідних грамів на літр вам потрібно перевести щільність в іноземні одиниці виміру, пам'ятайте про наступне: - щоб отримати унції на фут кубічний, потрібно помножити значення щільності на +0,9988473692; - унції на галон - помножте на 0, 1335264712; - унції на дюйм кубічний - помножте на +0,000578036672; - фунти на фут кубічний - помножте на +0,06242796058; - фунти на галон - помножте на +0,008345404452; - довгі тонни на ярд кубічний - помножте на +0,0008427774678.