Як робити гімнастику для обличчя.

Щоденна гімнастика для обличчя дозволить зберегти пружність шкіри, чіткість овалу обличчя, запобігти появі другого підборіддя. Посилення кровообігу і лімфовідтоку сприяють профілактиці набряків, ефективному харчуванню тканин, поліпшенню кольору обличчя.
Інструкція
1
Підготуйте шкіру. Перед виконанням вправ тканини слід розігріти - нанесіть на шкіру живильний крем, акуратно втирайте його, пройшовшись по масажних лініях кінчиками пальців. Злегка постукайте пальцями по шкірі, як би вбиваючи крем.
2
Пропрацюйте м'язи чола. На лобі часто утворюються горизонтальні складки, а місце між бровами відзначається вертикальної рисою - позбавляйтеся від звички морщити лоб. Попутно тренуйте м'язи чола - закрийте очі і підніміть брови, наче б ви здивовані. Затримайте їх на кілька секунд, потім опустіть на місце. Повторіть вправу 3-5 разів.
3
Зміцніть м'язи очей. Ця вправа допоможе вам розслабити і підтягнути очні м'язи - відкрийте очі, дивіться прямо вперед. Потім переведіть погляд вгору, вниз, вліво, вправо - на кожну сторону по 3-4 секунди. Повторіть 5-8 разів.
4
Зніміть напругу з тканин. Глибоко вдихніть і одночасно зажмурте очі, напружте підборіддя і стисніть губи. На видиху різко розслабтеся - відкрийте очі, голосно крикніть і висуньте язик якомога далі. Зробіть так 5 разів.
5
Тренуйте губи. Витягайте губи в трубочку, потім повільно розтягніть їх у широку посмішку - 8 разів. Здійснюйте рухи, що імітують поцілунки, витягнутими вперед губами - 5 разів. Голосно і чітко вимовляєте звуки «о» (при цьому округляйте рот), «у» (тягніться якнайдалі вперед), «і» (широка посмішка). Опрацьовуйте кожну «букву» по 3 рази.
6
Підтягніть щоки. Надійти щоки, затримайтеся в цьому положенні на пару секунд, потім випустіть повітря. Надійти щоки і переганяє повітря з однієї в іншу, потім вгору і вниз. Надувайте щоки і випускайте повітря спочатку з одного куточка губ, потім з протилежного. Округліть щоки і придушите на них обома руками. Підключіть губи: верхньою губою накрийте нижню, потім зробіть зворотний рух (нижню губу натягніть на верхню). Підніміть обличчя вгору і тягніть нижню губу до носа. Кожній вправу повторите по 5 разів.
7
Заберіть друге підборіддя. Висуньте підборіддя вперед, обнажите нижні зуби і скажіть слово «ікс» - зробіть так 10 разів. Підіпріть підборіддя кулаками і з зусиллям відкривайте і закривайте рот, різноманітьте вправу витягуванням мови.