Як виконувати суглобову гімнастику.

Суглобна гімнастика - це спеціальні вправи, які здатні нормалізувати функції хребта. Регулярне тренування допоможе вашому організму уникнути багатьох захворювань або усунути вже існуючі.
Інструкція
1
Виконуйте суглобову гімнастику щодня, тільки так ви зможете домогтися бажаних результатів. Вправи займуть у вас близько 40 хвилин. Займатися гімнастикою найкраще вранці, але можна і в інший час. Якщо вам зручно виконувати вправи ввечері, не лягайте спати відразу - нехай пройде 1 годину. Не можна займатися гімнастикою відразу після їжі - повинно пройти не менше 2,5 годин.
2
Починайте гімнастику з масажу вушних раковин. Відтягайте їх вниз, потім вгору, тягніть в сторони, виконайте кругові рухи спочатку за годинниковою стрілкою, а потім проти неї. Кожну вправу повторюйте 8-10 разів.
3
Виконайте вправи для кистей рук. З силою стискайте пальці в кулак, а потім різко повністю їх випрямляйте. Уявіть, що ви когось клацнули по лобі. Виконайте це кожним пальцем.
4
Послідовно складіть пальці в кулак від мізинця до великого пальця і навпаки. Після цього розслабте кисті рук і струсіть ними. Витягніть руки вперед, кисті опустіть вниз і робіть пружні вправи, намагаючись якнайбільше притягти кисть до себе. Виконайте аналогічну вправу, тільки кисті рук вигинайте вгору.
5
Витягніть руки вперед (кисті долонями вниз) і робіть пружні руху кистями спочатку вліво, потім вправо, потім стисніть долоні в кулак і робіть ними обертальні рухи в одну і іншу сторону. Всі рухи проробляйте 8-10 разів.
6
Розминайте ліктьові суглоби. Розведіть руки в сторони, зігніть в ліктях так, щоб передпліччя вільно висіли вниз. Здійснюйте обертальні рухи в ліктьових суглобах.
7
Тренуйте плечові суглоби. Випрямленою рукою робіть перед собою обертальні рухи. Чергуйте їх, змінюючи напрям обертання. Плечі тягніть назад, намагаючись з'єднати лопатки, а потім вперед. Піднімайте плечі якнайвище, намагаючись дотягнутися ними до вух, потім опускайте якнайнижче. Плечима виконайте кругові рухи вперед і назад.
8
Проробіть обертальні рухи кожною стопою, потім кожній гомілкою. Підніміть зігнуту в коліні ногу, відведіть стегно в сторону якнайдалі. Походіть на прямих ногах: спочатку на п'ятах, потім на шкарпетках, потім на внутрішній і на зовнішній стороні стопи.
Корисна порада
Виконуйте вправи з радістю. Позитивний настрой - це шлях до одужання. Гімнастика не повинна бути для вас важкою обов'язком.