Як вибрати жіночий зимовий пуховик.

Вибір жіночого пуховика ускладнюється різноманіттям фасонів, кольорів і матеріалів. Кожна з моделей по-своєму приваблива, тому потрібно спиратися не тільки на особисті переваги, але і на експлуатаційні характеристики, умови використання і т.д.
Інструкція
1
Зверніть увагу на склад виробу. Співвідношення пуху і пера - від цього показника залежить, наскільки куртка буде теплою. Якщо ви припускаєте носити пуховик в місті, то рівної кількості пуху і пера в набиванні буде достатньо. Але якщо ви плануєте носити пуховик за містом або проводити на свіжому повітрі багато часу, то краще вибирати моделі, де відсоток пуху становить не менше 80%. Пуховик з наповнювачем з холлофайбер за своїми властивостями не поступається пуховою моделям, але коштує він значно дешевше.
2
Спосіб розподілу пуху. Зазвичай полотно пуховика прошито квадратами, за розмірами яких можна судити про те, як довго буде носитися річ без втрати своїх експлуатаційних якостей. Якщо квадрати досить великі, то з часом пух зіб'ється до нижнього шву і куртка вже не буде такою теплою. Стисніть руками невеликий шматок пуховика - якісний і правильно розподілений пух швидко поверне форму. Прощупайте один квадрат - пух повинен бути м'яким, що не збитим в грудки і не повинен колоти пальці.
3
Вибирайте актуальний фасон. Кожен сезон змінюються окремі елементи пуховиків - довжина, обробка, колір, фасон. Вибирайте моделі, які вважаються класичними - наприклад, «аляска» з великим капюшоном, кишенями і хутряною обробкою. Ідеально мати в гардеробі дві моделі - короткий пуховик, який зручно носити з джинсами і в теплу погоду, і довгу куртку, ідеально поєднується з спідницями, сукнями і високими чобітьми.
4
Наявність хутряної обробки робить пуховик жіночним. Якщо прості моделі, при оформленні яких був зроблений упор на колір і фасон, більше підходять дівчатам спортивним і активним, то куртки з хутряними комірами та манжетами виглядають більш презентабельно. Хутро виконує декоративну функцію і повністю змінює вид пуховика.
5
Зверніть увагу на дрібні деталі. Наявність заклепок і металевих елементів припускає запас деталей, які повинні йти в комплекті. На етикетці має бути інформація про виробника та рекомендації по догляду за виробом. Внутрішня поверхня пуховика теж повинна бути прострочена, а трикотажні манжети гарантують захист від вітру.