Як складати конверти. скласти конвертик з а4.

Будь дрібничка, зроблений своїми руками, навіть проста листівка, стає приємним подарунком. Якщо одержувач такого скарби живе за тридев'ять земель (тобто в сусідньому місті), можна подвоїти порцію позитивних емоцій - відправити саморобну листівку в конверті, зробленому тими ж золотими руками.
Вам знадобиться
  • Лист паперу А4, клей
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу формату А4, розташуйте його вертикально. Відміряйте від верхньої сторони 3 см і зігніть.
2
Від нижньої сторони прямокутника відкладіть 13 см, проведіть лінію і зігніть лист по ній у напрямку до верхньої межі. Потім розправте лист - відігніть обидві сторони назад.
3
Від лівого боку прямокутника відкладіть 1,5 см і зігніть край листа по цій лінії. Ту ж операцію виконайте з правою стороною паперової заготовки.
4
4. Знову розгорніть лист. У правому і лівому верхніх кутах через згинів у вас вийшли маленькі прямокутники. Від верхнього їх кута відміряйте 5 мм у напрямку до центру аркуша паперу. З'єднайте ці точки з протилежною нижнім кутом маленького прямокутника. Від зовнішнього нижнього кута цього прямокутника також відступите 5 мм і проведіть лінію до того ж внутрішньому нижньому кутку. Такі ж відступи зробіть в нижній частині конверта. Області, які в результаті вийшли (на малюнку вони зафарбовані), відріжте.
5
Решта бічні клапани змастіть клеєм і прикладіть до них нижню половинку конверта, акуратно притисніть і розрівняйте папір.
6
Щоб зробити конверт більш традиційного виду, візьміть квадратний аркуш паперу розміром 21х21 см. Розташуйте його так, щоб кути перебували на вертикальній осі.
7
Зігніть ліву і праву сторони аркуша один до одного так, щоб кути стикнулися.
8
Від нижнього кута відміряйте 8 см, проведіть горизонтальну лінію і по ній зігніть папір у напрямку до центру. Кут повинен виявитися трохи вище того місця, де стикаються праві і ліві кути конверта.
9
Верхню частину заготовки зігніть вниз так, щоб кут конверта не діставав до нижньої сторони 1,5 - 2 см. З'єднайте нижню і бічні сторони конверта клеєм.