Як підібрати препарати для підняття імунітету.

Сучасній людині дуже важко вибрати препарати для лікування і профілактики захворювань зважаючи на їх безлічі і власного незнання принципу їх впливу на організм. Саме тому важливо навчитися підбирати препарати для підняття імунітету.
Інструкція
1
Людський організм, який від природи міг самостійно справлятися з безліччю різних хвороб і недуг, сьогодні просто дає збої, ціна відновлення після яких іноді занадто велика. Саме тому зараз багато людей стурбовані тим, як підібрати препарати для підняття імунітету.
2
Цей процес досить складний, оскільки зараз існує величезна кількість різних ліків, БАДів, народних засобів та інших препаратів, і найголовніше, що лікарі поліклінік не мають ні часу, ні бажання вникати в суть проблеми хворої людини. Як кажуть в народі, їм за це не платять.
3
Так як же тоді підібрати ті препарати, які дійсно допоможуть зміцнити імунітет організму, адже одні фахівці кажуть, що подібного роду препарати краще приймати тільки в самих крайніх і складних випадках, а інші виписують їх всім і кожному? По-перше , краще не доводити свій організм до нескінченних хвороб. Це значить, що краще займатися профілактикою, поки не захворів. Саме цей етап грає найважливішу роль в підтримці імунітету. На ньому краще робити упор на натуральні БАДи, перегляд системи харчування, підвищення рухової активності, загартовування, позбавлення від шкідливих прівичек.Во-друге, якщо ви захворіли, необхідно без зволікань надавати підтримку імунітету у вигляді прийому препаратів типу інтерферон, анаферон, противірусних засобів, щоб його підстьобнути і допомогти організму швидше впоратися з хворобою. По-третє, якщо у вас є хронічні захворювання, або ви хворієте дуже часто ГРВІ і доводиться затрачати багато часу, щоб вийти з чергової хвороби, отже, саме час звернутися до препаратів, які називаються імуностимуляторами або імуномодуляторами.
4
Імуностимулятори діляться на 3 групи: біогенні і неспецифічні стимулятори, ліки, що містять ферменти збудників інфекцій і інтерферони. Останні зараз вважаються найбільш ефективними, вони можуть запобігати появі вірусних захворювань, а також блокувати їх розвиток. Саме на них слід звернути особливу увагу.