Як очистити срібні браслети.

Срібні браслети користуються великою популярністю. Вони володіють приємним зовнішнім виглядом і доступною ціною. З часом срібло втрачає свій первісний вигляд, з'являється темний наліт. Щоб очистити прикраси, скористайтеся простими народними рецептами.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - рідке мило;
  • - етиловий спирт;
  • - сода;
  • - зубний порошок;
  • - оцет;
  • - лимонна кислота.
Інструкція
1
Вироби з срібла ефективно очищає нашатирний спирт. Налийте його в скляний або пластмасовий посуд і занурте браслет. Залиште на 15-20 хвилин і помийте проточною водою. Попередньо закрийте зливний отвір, щоб прикраса туди не впало. Після чищення протріть браслет м'якою ворсистою тканиною, наприклад фланеллю.
2
Для очищення срібного браслета можна скористатися рідким милом. Налийте в окрему ємність теплу воду і додайте трохи миючого засобу. Замочіть ювелірний виріб на деякий час, потім почистіть його губкою або ганчірочкою. Обполосніть водою і витріть насухо.
3
Змочіть ватяну паличку або зубну щітку в етиловому спирті і потріть браслет. Щоб привести в порядок сильно забруднене виріб, занурте його в спирт і залиште на 10-20 хвилин. Такий спосіб очищення допомагає повернути сріблу блиск. Також він підходить для ювелірних прикрас з дорогоцінними каменями.
4
Для видалення темного нальоту з прикраси використовуйте харчову соду або зубний порошок. Змочіть стару зубну щітку у воді і опустіть в порошок. Потім ретельно почистіть виріб, обполосніть холодною водою і відполіруйте м'якою тканиною.
5
Якщо на срібному браслеті з'явилися плями цвілі, використовуйте столовий оцет. Змочіть губку або ганчірку і інтенсивно потріть виріб. Потім промийте і висушіть.
6
Щоб привести срібло в порядок, скористайтеся наступним рецептом. У скляну банку налийте воду і додайте 100 г лимонної кислоти. Опустіть у розчин браслет, попередньо прив'язавши до нього мідний дріт. Потім поставте банку на парову баню і залиште на 30 хвилин. Коли виріб стане білим, витягніть, потягнувши за дріт. Обполосніть в содовому розчині, який нейтралізує дію кислоти. В кінці процедури помийте браслет холодною водою і відполіруйте.