Коли потрібно залишати батьківський дім.

У традиційній культурі ситуація, коли кілька поколінь однієї родини жили разом, була нормальною. Великій родині було простіше забезпечити собі економічну стабільність. Але в сучасну епоху все більше людей воліють жити окремо від батьків. Коли ж потрібно покинути батьківський дім?
Інструкція
1
Час початку самостійного життя індивідуально у кожної людини. Тим не менш, є і деякі обов'язкові умови для цього. Бажано, щоб при від'їзді з будинку батьків ви мали якийсь самостійний дохід. В цьому випадку ви зможете будувати своє життя дійсно незалежно від інших.
2
Ще один важливий фактор - це ваші бажання і бажання батьків. Якщо вас влаштовує спільне життя з економічних та емоційним причин, ви можете продовжувати жити разом досить довго. У цьому випадку не варто звертати уваги на суспільні стереотипи, головне, щоб ви і ваша родина були задоволені сформованим станом речей.
3
У випадку, якщо ви вже повнолітній, і між вами і батьками виникають регулярні конфлікти на грунті спільного проживання, то краще роз'їхатися до настання кризи у стосунках. У цьому випадку стосунки на відстані можуть значно покращитися.
4
Якщо ж ви вирішили створювати власну сім'ю, тобто одружуватися або виходити заміж, то в більшості випадків вам буде краще переїхати в окреме житло. Навіть якщо у вас в родині дуже хороші стосунки, навряд чи таке спілкування вдасться налагодити між вашими батьками і чоловіком. Проживання з рідними може згубно позначитися на вашому шлюбі насамперед через проблеми з організацією нового сімейного побуту. Втручання батьків у ваші відносини, яке буде неминучим у разі спільного проживання, також може перешкодити становленню нової сім'ї.
5
Психологи не називають якийсь точний вік, в якому потрібно переїхати в своє житло. Але найкраще буде, якщо цей період співпаде з початком вашої самостійного життя у фінансовій та особистій сферах. У цьому випадку ваш переїзд повинен пройти найменш болісно для всіх членів сім'ї, в тому числі і для вас.