Як розібрати брелок Шерхан.

Однією з найкращих охоронних систем на автомобілі є сигналізації Шерхан. Дана система має двосторонню зв'язок і являє собою комп'ютер, спроектований через центральний процесор. Як процесор виступає невеликий і дуже зручний брелок-пейджер. У деяких власників при довгій експлуатації виникають різні проблеми з брелоком. Щоб встановити ступінь його несправності та зрозуміти, яка саме виникла проблема, брелок необхідно розібрати.
Вам знадобиться
  • - серветка;
  • - хрестова викрутка;
  • - термоклей.
Інструкція
1
Візьміть брелок в руки і переверніть його так, щоб зворотна сторона була перед вами. Відшукайте на брелоку невелику гумову заглушку, вмонтовану в даний пристрій. Вона захищає корпус від різних пошкоджень.
2
Акуратним рухом руки зніміть її з вашого аксесуара. Відразу ж за цим компонентом ви побачите маленький гвинтик. Відкрутіть його за допомогою звичайної хрестової викрутки. Тепер брелок повністю розібраний і можна оглянути його «нутрощі». На деяких інших моделях замість заглушки розташований спеціальний значок з невеликими кільцями, які скріплені шурупом. В такому випадку відгвинтите його, від'єднайте кільця і зніміть значок.
3
Огляньте уважно дві плати, що знаходяться всередині. Іноді щоб усунути проблему, досить спаяти їх разом. Будьте обережні з ними в обігу, так як сполуки роз'ємів дуже крихкі.
4
З'єднайте плати один з одним і закріпіть вийшов результат. Для цього обробіть бічну поверхню термоклеем. Наносите його тонким рівним шаром, а надлишки видаліть серветкою.
5
При більш серйозних пошкодженнях буде потрібно замінити кварцовий елемент. Це можна зробити самостійно, але найкраще зверніться до грамотних фахівців, які усунуть неполадки і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
6
По закінченню роботи з внутрішніми деталями брелка, акуратно прикріпіть корпус на місце, не поспішаючи вставте гвинтик і закріпіть його назад. Встановіть заглушку, ретельно закріпіть її і перевірте брелок на його працездатність.
Корисна порада
Щоб з брелоком Шерхан виникало якомога менше проблем, звертайтеся з ним якомога бережней. Не залишайте його на морозі і не допускайте, щоб на нього потрапляли прямі сонячні промені, не впускайте та стежте, щоб він не стикався з водою. По можливості носите брелок окремо від інших ключів, так як про них дуже сильно дряпається екран і корпус.