Як зробити свій прошивальний кабель. Як провести дроти від тел. батареї.

Кабель, який йде в комплекті з вашим телефоном не підходить для перепрошивки. Він призначений для з'єднання комп'ютера з апаратом з метою копіювання даних на карту і зарядки телефону від USB. Перепрошити з його допомогою телефон не вдасться, так як завод-виробник такої можливості не передбачає.
Вам знадобиться
  • - кабель для телефону з платою.
Інструкція
1
Візьміть кабель, який йшов в комплекті з телефоном. Ви можете використовувати для виготовлення прошивального кабелю кабель від абсолютно будь-якого мобільного. Вставте його в комп'ютер, на екрані з'явиться вікно з повідомленням про знайдений пристрій. Далі буде запущений майстер установки, для якого необхідно буде вказати шлях до драйвера пристрою. Більшість подібних мікросхем використовують драйвер, який ви можете завантажити за посиланням http://drivers.mydiv.net/download-Prolific-Technology-PL-2302-Driver.html. Вкажіть майстру установки даний драйвер.
2
Відпаяти штекер, на його місце ви пізніше встановіть потрібний. Далі у вашому проводі є дроти чотирьох кольорів: червоний, зелений, білий і чорний. Знайдіть два крайніх контакту і + 5В з використанням тестера. Відріжте плюсової провід. На решту дроти припаяйте три затиску «крокодили», щоб зробити кабель прошивки. На загальний бажано припаяти крокодил іншого кольору.
3
Візьміть рідної штекер вашого мобільного телефону з контактами. На них напаяних короткі проводки, виведіть їх по порядку на просту плашку. Для цього можна придбати кілька простих USB-кабелів, в яких є відповідні штекери і з кількох зібрати один, в якому будуть всі контакти. Увіткніть отриманий штекер з плашкою в ваш телефон. Вам потрібно знайти роз'єми GND, Rx, Tx в гнізді телефону, для цього використовуйте тестер.
4
Вийміть з телефону батарею, продзвоните тестером від мінусових і плюсових контактів на гнізді роз'єму. По черзі: спочатку знайдіть мінусовій, потім плюсовою. На мінімальному опорі і виявиться плюсовій контакт. Потім встановіть батарею в телефон, заміряйте напруга на отриманих контактах плашки. Воно повинно становити близько чотири вольт. Запам'ятайте мінусовій контакт.
5
Підключіть прошивальний кабель крокодилами до потрібних контактам, розташованим на плашці. Плюсовій з плюсовим, мінусовій з мінусовим. Кабель підключіть до комп'ютера. Відкрийте «Панель управління» - «Продуктивність» - «Система» - «Диспетчер пристроїв». У списку портів повинен з'явитися Prolific USB-to-Serial Comm Port. Встановіть швидкість даного порту 115200 біт/сек. На цьому виготовлення кабелю прошивки завершено.