Як перевірити прошивку на нокії.

За допомогою прошивки мобільного телефону Nokia ви можете вдосконалити пристрій і отримати якісне програмне забезпечення. В результаті можна підвищити продуктивність, швидкість роботи і функціональність свого телефону. Однак спочатку необхідно визначити те, яка в даний момент прошивка встановлена на Nokia.
Інструкція
1
Дізнайтеся версію прошивки мобільного телефону Nokia під час покупки. В основному продавцям різного устаткування відома дана інформація. Якщо ваш пристрій досить ранньої моделі, то інформація про прошивці може перебувати на коробці, в якій поставлявся телефон. Знайдіть стікер з серійним номером, біля якого буде вказаний номер версії. У сучасних телефонів Nokia дана інформація прихована. Таким чином, компанія захищає свій продукт від зломів.
2
Наберіть на мобільному телефоні Nokia код * # 0000 #, який виведе на екран пристрою всю необхідну інформацію про нього, серед якої буде і версія поточної прошивки.
3
Перейдіть в «Меню» вашого мобільного девайса, виберіть розділ «Телефон» та натисніть на команду «Управління телефоном». Перегорніть список і знайдіть посилання «Оновлення пристрою». У деяких моделей Nokia в даному розділі вказана не тільки загальна інформація, але і версія прошивки.
4
З'ясуйте продукт-код вашого мобільного телефону Nokia. Він може бути написаний на коробці, в якій продавалося пристрій. Якщо ви не зберегли упаковку, то вимкніть телефон. Дістаньте з телефону акумулятор. Під ним побачите різну інформацію. Знайдіть напис «Product Code» і перепишіть 7 цифр, вказаних біля неї.
5
Запустіть у своєму браузері посилання на сайт компанії «Nokia» http://europe.nokia.com/A4577224. У меню, необхідно знайти вашу модель телефону Nokia, після чого ввести у вікно «Enter your product code:» продукт-код, який був визначений раніше. Після цього з'явиться інформація про версію прошивки і останньому доступному оновленні.
6
Зайдіть на сайт компанії «Nokia» за посиланням http://europe.nokia.com/і знайдіть програмне забезпечення Update. Скачайте додаток і встановіть собі на комп'ютер. Підключіть мобільний телефон Nokia до ПК і запустіть програму. Далі пройдіть її підказкам для визначення версії встановленої прошивки.