Як відправити смс в Китай.

Культура обміну короткими текстовими повідомленнями в Китаї досить своєрідна, тому, перш ніж відправляти їм повідомлення, переконайтеся в тому, що воно точно буде доставлено до одержувача.
Вам знадобиться
  • - ваш телефон.
Інструкція
1
Зверніть увагу на особливості китайської стільникового зв'язку, які значною мірою в подальшому можуть вплинути на ваше рішення відправки СМС-повідомлення. Багато жителів даної сторони просто не користуються послугою передачі коротких текстових повідомлень, вона не включена в пакет стартових послуг, тому деякі ваші невдалі спроби відправки СМС можуть бути прийняті за неправильне введення номера. Переконайтеся в тому, що у абонента, якому хочете відправити коротке текстове повідомлення, дана функція підключена.
2
Візьміть до уваги той факт, що у більшості операторів обмежений прийом текстових повідомлень від абонентів інших країн. Попередньо переконайтеся в тому, що у абонента, якому призначається дане отправляемое СМС-повідомлення, дана послуга не лише підключена, а й ще підтримується їх прийом обслуговуючим оператором стільникового зв'язку.
3
Введіть номер абонента в рядок одержувача. Якщо номер вказаний у федеральному форматі (одіннадцатізначний), використовуйте вставку перед ним код +86 (код КНР). Введіть основний текст повідомлення, скориставшись латиницею (при використанні кирилиці може бути збита кодування). Налаштуйте отримання повідомлення приблизно через годину, якщо не впевнені в тому, що даний абонент повинен отримати ваше повідомлення.
4
Скористайтеся також спеціальними онлайн-сервісами для відправки короткого текстового повідомлення в Китай. Перед відправкою повідомлень в інші країни завжди уточнюйте у одержувача, чи підключена у нього дана функція і чи є ще які-небудь проблеми, пов'язані з обмеженням використання даної функції, оскільки це властиво не тільки Китаю.
5
Також бажано перевіряти номер, на який виконуєте відправку. Не набирайте повідомлення ієрогліфами. Навіть якщо це підтримується обома апаратами. Кодування може збитися.