Як зняти корпус на телефоні. Як поміняти поміняти корпус на телефоні.

Корпус телефону досить легко знімається. При тривалому використанні телефону і при появі в ньому зовнішніх ознак пошкоджень. Ви можете змінити даний елемент, попередньо купивши новий на заміну.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - пластикова карта.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню таким чином, щоб не втратити дрібних складових частин мобільного пристрою. Також не допускайте падіння телефону під час розбору його корпуса, нещільно прикручені деталі телефону дуже легко ламаються, і після цього зазвичай не підлягати відновленню або заміні. Підберіть викрутку згідно з розміром ваших болтів в телефоні.
2
Вимкніть телефон, зніміть кришку з акумуляторного відсіку, якщо потрібно, попередньо натиснувши на спеціальні кнопки з боків, які утримують її. Вийміть акумулятор, карту пам'яті і карту оператора. Якщо знімний накопичувач знаходиться збоку, злегка натисніть на нього.
3
Знайдіть у вашому телефоні всі наявні кріплення, які найчастіше розташовані за кришкою батарейного відсіку. Також вони можуть ховатися під акумулятором або спеціальними сервісними наклейками вашого телефону. Відкрутіть їх і уважно огляньте стик частин корпусу вашого мобільного пристрою.
4
Переконайтеся в тому, що його складові частини не скріплені за допомогою спеціального клею (таке буває в деяких моделях). Якщо це так, то в даному випадку краще всього не ризикувати і віднести телефон в сервісний центр.
5
Якщо все-таки корпус телефону може бути знятий в домашніх умовах, візьміть негострий столовий ніж із заокругленим кутом або тонку пластикову карту, яка в подальшому вам не знадобиться. Відкривши корпус телефон, відкрийте його повністю, поддев інші сторони, однак, при цьому не прикладаючи особливих зусиль, щоб не пошкодити зовнішній вигляд корпусу.
6
Зніміть корпус з вашого мобільно пристрою, злегка підчепивши екран і модуль камери. Витягніть з нього кнопки клавіатури, почистіть мікросхему. Якщо необхідно, замініть корпус, виконуючи дії у зворотній послідовності.
Корисна порада
Чи не знімайте корпус, поки діє гарантія.