Як відключити гучний зв'язок.

Функція гучного зв'язку в телефоні була актуальна раніше при відсутності можливості підключення бездротових гарнітур, однак, цією функцією користуються і зараз.
Вам знадобиться
  • - ваш телефон.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно вимкнути гучний зв'язок при розмові по мобільному телефону, знайдіть в меню кнопку (зазвичай верхня ліва), підписану «Відключення гучного зв'язку», також можливі і різні скорочені варіанти, натисніть на неї і переключіться у звичайний режим розмови . Будьте уважні, гучний зв'язок також може відключатися і за допомогою того пункту меню, яким ви користувалися для її включення, тому швидко перемкнути режими не вийде.
2
Якщо вам потрібно відключити гучний зв'язок у вашому стаціонарному телефоні, скористайтеся спеціально передбаченій для цього кнопкою на клавіатурі телефону, зазвичай вона знаходиться в правому нижньому кутку від цифрової її частини, однак, бувають різні варіанти. Зазвичай вона відзначена спеціальним написом або значком з відповідною піктограмою. Іноді перемикання режимів відбувається також при натисканні на дану кнопку в перебігу декількох секунд часу.
3
Для відключення гучного зв'язку в машині за допомогою бездротового з'єднання з мобільним пристроєм через Bluetooth скористайтеся відключенням пристрою з меню телефону, або з налаштувань програвача, відключивши телефон в його меню. Взагалі-то даний вид зв'язку не має нічого спільного з гучним зв'язком, просто звук, переданий сигналом в телефон, чути з колонок автомобіля. Це також доступно і для інших пристроїв, що використовують Bluetooth-з'єднання.
4
Зверніть увагу, що дану функцію рекомендується використовувати в автомобілях, щоб уникнути створення аварійних ситуацій, пов'язаних з управлінням автомобілем в момент розмови по телефону, а в деяких країнах це - єдиний законний спосіб здійснення дзвінків для водіїв автотранспортних засобів. Принцип дії тут приблизно той же, що й у звичайній бездротової гарнітурі.