Як повторно канали. Як налаштувати пере.

Не завжди канали на телевізорі йдуть в тій послідовності, в якій ми б хотіли їх бачити, тому й існує спеціальне меню ручного налаштування.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - блокнот.
Інструкція
1
Вивчіть уважним чином кнопки пульта і передньої панелі телевізора. Якщо є можливість, прочитайте інструкцію до вашої моделі і дізнайтеся про можливість віддаленого налаштування. Перегляньте також схему управління меню налаштувань вашого телевізора; в більшості своїй вона буває аналогічної для більшості моделей, однак бувають і винятки.
2
Відкрийте меню редагування списку каналів. Виберіть приблизну послідовність каналів, як ви хочете це бачити і перепишіть з даного меню його координати. Після цього перейдіть на інший канал і виконайте те ж саме. Іноді настройка відбувається з пульта дистанційного керування, а іноді й без його участі з передньої панелі телевізора; тут все може залежати від моделі.
3
Налаштуйте послідовність каналів потрібним вам чином. Для зміни налаштувань того чи іншого каналу користуйтеся кнопками їх перемикання в звичайному режимі при відкритому меню редагування. Натискайте кнопки перемикання звуку для переходу по пунктам меню. Даний вид управління відноситься до більшості моделей, проте в деяких випадках він може не працювати.
4
Застосуйте виконані зміни. Перевірте якість переданого зображення кожного каналу. Якщо воно вас не влаштовуватиме. Перенастройте канали вручну, змінивши частоту на кілька позицій і перевіривши результати. Якщо раніше не було помічено жодних змін, скористайтеся автонастроюванням прийнятих каналів. В даному випадку встановлювана вами послідовність зіб'ється, але якість прийому буде максимально можливе.
5
Якщо якість прийому в цілому погане, тоді не міняйте нічого. При перенастроюванні каналів намагайтеся, якщо є можливість, користуватися пультом, щоб не нанести шкоди зору, оскільки це може зайняти тривалий час.
Корисна порада
Звикніть до нової послідовності каналів замість того, щоб годинами перенастроювати їх по-старому.