Як сформувати імпульс.

Електромагнітний імпульс малої потужності не здатний викликати гігантських руйнувань, зносячи все на своєму шляху, як наприклад, той, який виходить в результаті ядерного вибуху. Сформувати малопотужний імпульс можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для початку роздобудьте непотрібний вам надалі плівковий фотоапарат, бажано, що має спалах.
2
Одягніть рукавички і приступайте до процесу розрядження накопичувального конденсатора спалаху. За допомогою плоскогубців з ізоляцією візьміть резистор на 0,5 Вт з опором приблизно 1 кОм і замкніть за допомогою нього конденсатор на 30-40 секунд. Потім замкніть конденсатор за допомогою викрутки з ізоляцією ще на півхвилини, щоб він остаточно розрядився.
3
Простежте, щоб напруга в конденсаторі було не більше кількох вольт. Якщо знадобиться, розрядите його ще раз. На висновки конденсатора зробіть перемичку.
4
Тепер займіться розрядженням конденсатора в ланцюзі малої ємності - синхроконтакта. Для цього намотайте на діелектричну котушку діаметром 5-6 мм близько 200 витків ізольованого міліметрового дроти. Зверху покрийте обмотку ізолентою.
5
Підключіть каркас з обмоткою послідовно з накопичувальним конденсатором спалаху. У тому випадку, якщо ваш фотоапарат не має кнопку перевірки спалаху, то можна підключити паралельно синхроконтакту дзвінкові кнопку.
6
В корпусі фотоапарата виконайте отвори для того, щоб вивести дроти від кнопки і каркаса з обмоткою. Отвори дозволять уникнути пережатия і обриву настільки важливих проводів. Тепер можете прибрати перемичку з накопичувального конденсатора спалаху і зібрати апарат.
7
Зніміть рукавички і поставте в фотоапарат батарейки. Спробуйте його включити, при цьому відвертаючи спалахом в сторону. Трохи почекайте, поки конденсатор зарядиться, і вставте в каркас з обмоткою викрутку з ізольованою ручкою.
8
Обережно, притримуючи викрутку, щоб вона не відлетіла в сторону, натисніть на кнопку. У вас повинен утворитися електромагнітний імпульс, що намагнічує викрутку, в момент спалаху.