Як знайти монету.

Здавна пошук монет вважався одним з видів пошуку скарбу. Частіше трапляється, що деякі пошукові заходи призводять лише до результату в кілька момент. Такий пошук важко назвати пошуками скарбів. З першої появи монет в руках людини, вони стали певною частиною людини. Сьогодні важко уявити існування товарно-грошових відносин без присутності в них монет. Найпершими монетами були ... колеса. Саме з коліс, які мають форму кола, а в середині був квадрат, послужили початком епохи монетизації людства.
Вам знадобиться
  • Знання місць зберігання старовинних монет.
Інструкція
1
Колеса були виконані з каменю, тому перші монети спочатку складалися з каменю. Через час, людина, пройшовши через товщу епох так і не зміг попрощатися з монетами. Здавалося б, що на зміну прийшли паперові гроші, але розмінна монета була потрібна так само, як колись. У сучасному світі монети шукають як колекціонери, так і шукачі скарбів. І області пошуку монет завжди різні: водойми, земля, старовинні будинки, колодязі, яри, пляжі і навіть фонтани.
2
Монети можуть опинитися де завгодно, приміром, при будівництві невеликого будинку або якоїсь споруди цінні «п'ятачки» могли бути: на стиках колод, в кутах фундаменту, монтувалися під покриття підлоги. Тому при огляді будинку оглядайте буквально кожен сантиметр цієї ділянки. Був випадок, коли між колод масивного зрубу знаходили срібні монети імператора Миколи II.
3
Крім монет, які були спеціально заховані, також можна знайти монети, які називають «потеряшку». З назви стає зрозуміло, що ці монети можуть опинитися де завгодно, навіть на самому видному місці, наприклад, між дошками статевого покриття будинку. Відомий факт пошуку монет безпосередньо в російській печі, якої давно не користувалися. Результат цих пошуків привів в шок всю експедицію: там також були знайдені монети.
4
За всю історію нумізматики, пошуки монет здійснювали різними способами. Найпоширенішим способом було "лозоходство". Це свого роду було визначенням магнітної складової шуканого предмета. За допомогою лозоходства, немов металошукачем, визначали місце розташування металів, які володіли магнітними властивостями. Для того щоб знайти монети цим способом, необхідно озброїтися двома металевими дротиками, які шукачі скарбів згинають за формою літери "Г". Менші боку цих зволікань брали в руки, а довгі сторону направляли вперед. Як тільки джерело магнітного фону ставав ближче, обидві зволікання швидко змикалися.
5
Також відомі випадки пошуку монет методом біолокації. Це явище ще не вивчено на 100% і тому викликає сумніви. Сенс цього методу в наступному: шукач монет бере в руку невелику лозу і подумки уявляє собі, що він зараз знайде якусь монету. У місці, де імовірно перебуватиме монета, лоза плавно почне відхилятися. Цей спосіб менш практичний, ніж пошуки за допомогою металошукача.