Як відновити брандмауер. відновити драйвера брандмауеров.

Будь операційна система має свої плюси і мінуси. До мінусів зазвичай приписують нестабільну роботу її компонентів. На цей випадок розробники ПЗ придумали технологію повернення до налаштувань за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
У складі внутрішніх програм операційних систем Windows є брандмауер, основним завданням якого є захист файлів системного розділу від втручання шкідливих додатків. Для будь-якого програмного забезпечення, що працює під Windows, існує таке поняття, як «Заводські настройки» або «Налаштування за замовчуванням». Відновити колишню роботу продукту можна буквально в кілька кліків миші.
2
Часто даною технологією користуються при неможливості повернення здійснених операцій. Для відновлення заводських налаштувань брандмауера системи необхідно виконати його запуск. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Брандмауер Windows».
3
У лівій частині вікна натисніть кнопку «Відновити за замовчуванням» (для систем Windows Vista і Seven). При появі вікна із запитом введення пароля введіть його і натисніть кнопку підтвердження. Для операційної системи Windows XP у вікні, перейдіть до вкладки «Додатково» і натисніть кнопку «За замовчуванням» в блоці «Параметри». У вікні із запитом про внесення змін натисніть кнопку «Так».
4
Крім позитивних сторін, у цього методу є і негативні. Колись дозволені програми засобами брандмауера будуть повністю блоковані, тому в такому випадку доводиться витрачати додатковий час для їх налаштування.
5
Однак це не єдиний спосіб відновлення колишньої коректної роботи програмного забезпечення. Такого ж ефекту можна домогтися при використанні інструменту «Відновлення системи», яке розташовується в меню «Пуск» (розділ «Службові»). Після його запуску необхідно вибрати дату і натиснути кнопку «Відновлення».