Як назвати французького бульдога. клички бульдогам.

Придбання собаки - рішення відповідальне. Не менш складний і вибір клички для неї, адже саме це слово вона буде чути щодня. Як же вибрати відповідну кличку для французького бульдога?
Вам знадобиться
  • - книги з кличками для собак,
  • - інтернет
Інструкція
1
Якщо ви купуєте цуценя з документами, то, як правило, кличка у нього вже є. Справа в тому, що в кожному посліді цуценятам вибирають клички, що починаються на певну букву. Наприклад, Альма, Аліса, Отаман. А якщо цуценята з приватного розплідника, то спочатку значиться назва розплідника, а потім кличка, нерідко складається далеко не з одного слова. Клички кшталт «Ясні зорі Василиса красуня» аж ніяк не рідкість. Але яка б кличка була написана в метриці, ваше право називати вихованця будинку як завгодно.
2
Пучше всього вибирайте коротку і звучну кличку. Це легше і для сприйняття собаки, і для вас же, адже вам часом доведеться окликати вихованця не один раз. В ідеалі кличка повинна складатися з одного-двох складів, добре звучати. Приклади таких кличок - Дік, Нора, Дана, Сем. Звичайно, ваше право назвати собаку хоч Джеральдом, хоч Констанцією, але в цьому випадку краще теж придумати скорочення.
3
Не варто вибирати і клички, які стали традиційними для великих собак, часто злісних по своє породі, а також сторожових, службових. Наприклад, Вовк, Отаман, Ахілл, Геракл, Джульбарс. З кличками, звичними для маленьких собак - трохи інакше, хоча француз - не такий вже і малютка, але імена на кшталт Малюк або Лулу звучатимуть доречно.
4
Якщо ви і є заводчик, який вигадує клички для цілого посліду цуценят, то можете озброїтися книгами з іменами, кличками, багато хто користується навіть англо-руськими та іншими словниками, намагаючись вибрати клички пооригинальнее. Чому б і ні, тільки гарненько думайте, перш ніж затвердити кличку, не допускайте абсурду. Нерідко можна зустріти клички типу Вікінг Алтай, або Калита Іван Клевер Мен. Краще зупиніться на кличках з одного слова і дійсно прийнятних, адже часто на виставках експерти ламають мову від подібних імен, а вдома ці собачок запросто називають Настями, Дашамі і Петямі.