Як зробити тунель. Як зробити тунель для хом'ячка.

Тварини люблять норки і укриття. Хом'яки, пацюки та миші в природі створюють розгалужені нори з величезною кількістю ходів, печерок і тунелів, їх з'єднують. У неволі їм рідко вдається відтворити ці нори. Порадуйте свого домашнього улюбленця, зробіть для нього тунель.
Вам знадобиться
  • рулончики від туалетного паперу, картон, клей, клейка стрічка, пластикові пляшки, картонні коробочки
Інструкція
1
Для хом'ячків можна зробити систему тунелів з рулончиків, що залишилися після туалетного паперу. Ці рулончики можна скріпити за допомогою паперової клейкої стрічки або клею. Можна і самостійно склеїти порожнисті циліндри з картону або взяти коробки від чаю, лампочок та інших побутових дрібниць. Тоді перетин тунелю буде квадратним, він не буде перекочуватися під вагою тварини.
2
Однією зі складових клітин і поширеною іграшкою для дрібних гризунів є пружинний спіральний тунель. Рідкісні тварини люблять використовувати його. Можна вдосконалити цю конструкцію, обернувши тунель папером або тканиною, тоді гризуни будуть в ньому ховатися.
3
Відмінні тунелі виходять з пластикових пляшок, при цьому вони ще й прозорі, так що власники можуть спостерігати за своїм улюбленцем. У пляшок треба відрізати горлечка і дно, залишивши рівну циліндричну частину, потім ці частини треба з'єднати в довгу трубу за допомогою клейкої стрічки або продірявити отвори по краях і "зшити" краю стрічкою або тасьмою. В таких тунелях треба робити вентиляційні отвори, так як пластик дуже погано пропускає повітря. Зате пляшки бувають різних діаметрів, з найбільших ви можете наробити тунелів для щурів і тхорів.
4
Для рухливих тхорів і щурів можна зробити підвісні тунелі з тканини. Підберіть два відповідних за розміром колечка або зробіть їх з товстого дроту, оберніть їх тканиною так, щоб отримати циліндр. Підвісьте циліндр за колечка в клітці тварини.