Як відпарити піджак. праска для піджаків.

Практично будь-якій людині доводилося стикатися з проблемою м'ятою одягу. Особливо гостро постає питання про відпарюванні, коли справа стосується такого виду одягу як піджак - його неможливо просто погладити праскою, не зіпсувавши при цьому. Бувають такі ситуації, коли звернутися в хімчистку немає можливості. Як же отпарить піджак в домашніх умовах?
Інструкція
1
Найпростіший, «народний» спосіб отпарить піджак - це помістити його у ванну кімнату. Цей метод хороший тим, що не вимагає ніякого устаткування. Підберіть гарну вішалку. Слід знати, що вішалки для піджаків відрізняються від звичайних «плічок». Як правило, вони мають спеціальну форму, а іноді і поролонові вставки. Акуратно повісьте піджак на вішалку, застебніть всі ґудзики і ретельно розправте тканину таким чином, щоб не було заломів. Повісьте піджак у ванній кімнаті і включіть гарячу воду. Закрийте двері, для того щоб утворився пар. Дайте одязі як слід «отвісеться».
2
Праска з функцією вертикального отпаріваніяЕтот вид прасок з'явився на ринку зовсім недавно, але вже завоював велику популярність і отримав масу позитивних відгуків. Функція «парового удару» дозволяє швидко і акуратно розгладжувати як одяг з щільної тканини, так і тонкі штори. Повісьте піджак на вішалку і акуратно розправте його. Натисніть на кнопку праски і направте струмінь пари на річ. Під впливом пари ворс тканини розправиться і придбає обсяг. Як наслідок, ваш піджак розгладиться.
3
Побутовий отпарівательЕтот прилад можна використовувати не тільки для відпарювання, але і для чищення одягу. До того ж, завдяки обробці парою, з тканин видаляються і неприємні запахи. Об'єм резервуару отпарівателя значно більше, ніж у праски, що дає можливість провести ретельну обробку тканин. Пар приладу подається безперервно і, завдяки цьому, краще проникає у волокна матеріала.Битовой отпариватель, так само як і праска з функцією вертикального пара, дозволяє розгладжувати речі безпосередньо на вішалці. Помістіть піджак на вішалку. Увімкніть прилад. Ретельно обробіть піджак парою. Слід знати, що обробка повинна проводитися у вертикальному напрямку - рухами вгору-вниз. Спроби отпарить річ, працюючи по горизонталі, можуть призвести до витікання гарячої води з резервуара отпарівателя.