Як плести фенечки з муліне.

Моду на фенечки ввели хіпі, які із задоволенням носили ці красиві і дешеві прикраси. Фенечка, сплетена з муліне, може стати не тільки неповторним творінням, але і прекрасним подарунком одному, особливо, якщо вона зроблена своїми руками.

Вам знадобиться

- шпилька; - ножиці; - муліне.

Інструкція
1
Приготуйте нитки. Їх довжина повинна бути в чотири рази більше, ніж довжина майбутнього прикраси. Візьміть шести ниток, і нехай дві нитки будуть червоного кольору, дві - чорного, а дві - білого. Кольори можуть бути будь-які, однак вони повинні красиво поєднуватися між собою. Головне, щоб у вас було по дві нитки однакового кольору.
2
Зауважте нитки вузлом, розташувавши його на кінці. За допомогою шпильки закріпіть основу на подушці або іншому зручному для роботи предметі. Можна працювати навіть на коліні, прикріпивши нитки до джинсів. Акуратно розправте нитки, розташувавши їх по порядку - дві червоних, дві білих, дві чорних. Червона нитка повинна бути крайньою зліва.
3
Візьміть червону нитку і зробіть з її допомогою вузол на нитці такого ж кольору. Повторіть операцію двічі, тобто зав'яжіть подвійний вузол. Таким же чином цієї ж ниткою зав'язуйте вузлики, проходячи всі нитки. Робіть по два вузли. Коли ви зробите вузли на всіх нитках, ряд буде закінчений. У вас повинна вийти ціла діагональна лінія, що складається з вузликів.
4
Переходьте до наступної (червоною) нитці. Обв'язуйте з її допомогою решта нитки за таким же принципом, як описувалося вище. Коли ви зробите все вузлики і закінчите ряд, у вас повинні опинитися поруч дві червоні ниточки, а крайня буде біла.
5
Візьміть білу нитку і починайте зав'язувати подвійні вузлики, працюючи з кожною ниткою. Робіть лінії вузлів, намагаючись, щоб вони були акуратними і рівними. Вузли слід затягувати так, щоб вони були однаковими. Не слід затягувати їх занадто сильно - в цьому випадку фенечка буде жорсткою.
6
Закінчивши з білою ниткою, переходите до наступної, яка перебуває з краю. Ви будете працювати з другої білою ниткою, а потім з чорними. Повторюйте операції з зав'язування вузлів, поки не доплетете фенечку. Тоді зав'яжіть на її кінці вузол. Фенечка готова, можна милуватися результатом своєї роботи.