Як купити будинок в Іспанії.

Купівля власного будинку на морському узбережжі - мрія багатьох росіян. Хороша альтернатива вітчизняним курортам - країни Середземномор'я, серед яких особливою популярністю користується Іспанія. Тут можна придбати будинок на будь-який смак - від новобудови до крихітного бунгало в горах.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - гроші для оплати нерухомості.
Інструкція
1
У Росії працює безліч агентств, що спеціалізуються на продажу іспанської нерухомості. Знайти відповідні об'єкти для покупки можна на їх сайтах. Перегляньте вже наявну базу або зв'яжіться зі співробітником - вам нададуть список будинків, підходящих під ваші критерії.
2
Роблячи вибір, оцініть місцевість, в якій розташовані об'єкти. Це важливіше, ніж стан самого будинку. Зберіть власне досьє по району - уточніть кліматичні особливості, близькість водойм, ступінь озеленення, кримінальну обстановку. Далеко не всі райони Іспанії комфортні для життя, тому вибирайте місце для майбутнього житла дуже уважно.
3
Остаточний вибір найкраще робити на місці. Агентства можуть організувати ваш приїзд, підготувати зустріч з продавцями і огляд обраних вами будинків. Підберіть декілька відповідних варіантів. Перед продажем належить повна перевірка документів на будинок, а в разі, якщо папери на один об'єкт виявляться не в порядку, у вас буде матися запасний варіант. Врахуйте, що від особи продавця може виступати місцеве агентство нерухомості, це досить поширена практика.
4
Купуючи нерухомість на вторинному ринку, перевірте наявність купчої на будинок, виписки з держреєстру, удостоверяющей, що ваш майбутній будинок не знаходиться в заставі або під арештом банку, а також квитанції про сплату щорічного податку. Купуючи новобудову, переконайтеся в тому, що продавець має дозвіл на будівництво, а купується будинок зареєстрований в податкових органах.
5
Після перевірки документів укладіть попередній договір купівлі-продажу. У тексті договору вказуються всі дані про, що здобувається об'єкті, його ціна, умови покупки і розрахунку. Внесіть заставу, який підтверджує, що ви резервуєте будинок на собою. Сума застави обговорюється індивідуально. Подальші дії залежать від взаємної домовленості. Вам можуть запропонувати сплату частинами або з невеликою відстрочкою.
6
Подайте заяву в поліцію про присвоєння ідентифікаційного номера, необхідного для нарахування та сплати податку на нерухомість. Зазвичай він оформляється досить швидко. У разі необхідності агентство-посередник може прискорити процес.
7
Оформіть угоду в нотаріальній конторі, зробіть остаточний розрахунок з продавцем і отримаєте на руки купчу і ключі від вашого нового будинку.
Корисна порада
В Іспанії російський громадянин може отримати іпотечний кредит, що не перевищує 50% вартості придбаного будинку. Процедура оформлення кредиту досить проста, підібрати підходящий банк і надати список необхідних документів може ваше агентство нерухомості.