Як зробити рамку для фотографій своїми руками. Як зробити рамку для фотографії своїми руками в домашніх умовах.

Людина, що вирішила поставити фотографію на стіл або повісити її на стіну, хоче вдаватися до спогадів про відбитому моменті життя. А якщо ще й рамка, в яку вставлена фотографія, буде не звичайною штампуванням з найближчого магазина, а індивідуальної дизайнерської роботою, то моменти від споглядання відразу двох творінь стануть ще приємніше.
Вам знадобиться
  • Щільний картон, тонкий картон, джинсова тканина, х/б тканина, швейна машинка, лінійка, олівець, кольорові товсті нитки, голка, ножиці.
Інструкція
1
Подумайте, фотографія якого розміру буде поміщена в рамочку. Накресліть прямокутник відповідного розміру на картоні. Всередині цього прямокутника накресліть ще один, зменшивши кожну сторону на 3 - 5 мм, щоб фотографія не випала назовні. Це буде віконце рамочки.
2
Ширина рамочки залежить тільки від вашого бажання і кількості джинсової тканини. Накресліть зовнішній прямокутник бажаного розміру. Виріжте заготовку по зовнішньому та внутрішньому краю.
3
Прикладіть заготовку рамочки на джинсову тканину. Обведіть зовнішній край. Відразу зробіть припуск на підгин по 2 см з кожного боку. Обведіть внутрішній прямокутник, зробіть припуск на підгин 1 см. Виріжте викрійку з урахуванням підгин.
4
Зробіть задник рамки з тонкого картону і будь тонкої х/б ткані.Размер задника повинен збігатися за розміром з зовнішнім краєм рамки. Обтягніть заготовку будь х/б тканиною так, щоб зовнішня частина задника була повністю покрита тканиною, а підгин опинився всередині рамки.
5
Заправте швейну машинку яскравою кольоровою ниткою. Обробіть внутрішній край рамки. Надріжте тканину в куточках так, щоб легко зробити підгин на виворітну сторону. Пристрочите джинсову тканину до картону. Шов робіть з лицьового боку.
6
Пристрочите джинсову тканину до картону по верхньому краю рамки швом в два ряди. Тільки після цієї операції прикладіть задник до рамочці. Тепер прострочите обидві частини рамки разом, по трьом сторонам, як кишеня. Зробіть подвійний шов, як у верхній частині рамки. Зверху вставлятиметься фотографія.К заднику рамки зробіть мотузяну петельку, щоб рамку можна було повісити на стіну.
Зверніть увагу
Для виготовлення рамочки використовуйте тканину від старих джинсів. Якщо у вас немає джинсів, то підійде інша щільна фактурна тканина.
Корисна порада
Зовнішню частину рамки можна прикрасити великими красивими гудзиками або дрібними стразами. Все залежить від того, кому ви збираєтеся подарувати ваш твір. А можна залишити просто джинсову тканину. Її єдиною прикрасою буде кольорова строчка.