Як встановити укоси з сендвіч-панелі. Як зробити сендліч панель на вікна онлайн.

Установка укосів - завершальний, але від цього не менш важливий етап в заміні або установці пластикових вікон. Ця процедура надає віконному отвору закінчений вигляд і підвищує теплоізоляцію вікна. Укоси з сендвіч-панелі виділяються серед інших простотою установкою і підвищеними теплоізоляційними властивостями.
Вам знадобиться
  • - сендвіч-панелі;
  • - пластикові куточки;
  • - рулетка;
  • - пила дискова;
  • - піна монтажна ;
  • - скотч малярний;
  • - клей;
  • - герметик.
Інструкція
1
Почніть з вимірів віконного отвору. За допомогою рулетки виміряйте ширину «Ш», висоту «В» і глибину «Г». Запишіть отримані результати.
2
Візьміть сендвіч-панель і розмітьте на ній три заготовки (для одного вікна). Використовуйте результати вимірів. У вас повинно вийти дві деталі розміром «В? Г» і одна деталь розміром «Ш? Г».
3
Випиляєте всі елементи з сендвіч-панелі. Користуйтеся дисковою пилкою з дрібними зубами. Для того щоб отримати найкращу якість різу, не занурюйте диск пилки занадто глибоко. Глибина занурення не повинна перевищувати товщину матеріалу більш ніж на 3 мм. Застосовуйте направляючу шину.
4
Подгоните заготовку «Ш? Г» таким чином, щоб вона встала в проріз, заходячи за край рами на 2-3 мм (по глибині прорізу). Заповніть зазор монтажною піною і притисніть панель до отвору. Зафіксуйте її в такому положенні за допомогою малярного скотча.
5
Заміряйте висоту віконного блоку і відповідно до цього підготуйте бічні деталі «В? Г» так, щоб вони встали на свої місця. Звідти панель за край рами, заповніть простір між стіною і панеллю монтажною піною і притисніть деталь. Закріпіть її механічно. Повторіть ці дії з іншого боку віконного отвору.
6
Зачекайте, поки піна повністю висохне. Зніміть малярський скотч, що фіксує панелі, і приступите до декорування укосів пластиковим куточком.
7
Візьміть куточок підходящої ширини і підготуйте його до монтажу. Відріжте шматок потрібної довжини (для верхньої частини довжина дорівнюватиме «Ш» + ширина вашого куточка, а для бічних частин це «В» + ширина куточка). Бік куточка, яка буде закривати панель, обріжте за розміром отвору. Іншу частину, що обрамляє отвір зовні подрежьте під кутом (від краю до місця відрізу за розміром отвору).
8
Приклейте декоративні куточки, попередньо знявши захисну плівку з панелей в місці контакту панелі з куточком. У разі якщо в місцях з'єднання панелей залишилися щілини, замажте їх герметиком білого кольору. Повністю видаліть захисну плівку з панелей і куточків.
Після установки пластикового вікна обов'язково потрібно зайнятися монтажем укосів. Укоси допомагають привести віконний проріз до естетичного вигляду. Якщо ви самостійно вирішили встановити укоси, то необхідно володіти інформацією про матеріали, а також про те, як потрібно правильно виконувати монтаж. Укоси на вікна являють собою внутрішню частину віконного отвору. Вони розташовуються праворуч, ліворуч і зверху від вікна. Після того, як демонтовано старе вікно і встановлено нове, у віконного отвору досить несприятливий зовнішній вигляд. Такий проріз потребує декоративному оформленні.
Інструкція
1
Якщо ви все-таки вирішили самостійно зайнятися установкою укосів на віконний проріз, то починати потрібно з утеплення. Утеплення укосів вікон виконується по ряду рекомендацій. В утепленні не потребують укоси вікон, які мають залишився ефективний утеплювач, який доходить дл грані віконної коробки.
2
Якщо ви встановлюєте укоси в стінових панелях, які мають ребра жорсткості, то потрібно використовувати термовкладиши. Розташовувати їх потрібно вздовж укосів вікна.
3
До вибору утеплювача потрібно підходити серйозно. Розмір утеплювача розраховується за необхідної зоні утеплення. Найкраще вибирати матеріал, який має хороші теплозахисні характеристики. В даний час утеплювачі для віконних укосів виробляються з м'якій або жорсткій мінераловатної плити, пінополістиролу, плити з пінополіуретану, а також теплоізоляційної плити, яка має утеплюючий і облицювальний шар. Даний шар складається з твердого ПВХ або ж фіброцементу. Для максимального утеплення укосів вікон потрібно розташовувати утеплювач по всьому периметру віконного блоку. Також його потрібно укладати під підвіконні дошки. Утеплювач повинен щільно прилягати до утеплюваної поверхні.