Як чистити дюзи.

Якщо ви помітили, що принтер став видавати занадто бліді чи погано протягнуті в пресі зображення, це означає, що прийшов час прочистити дюзи друкуючої головки. Виконавши нескладні дії, ви зможете відновити коректну подачу чорнила.
Інструкція
1
Виберіть, який із способів прочищення сопел друкувальної голівки вам більше підходить: утиліта Head Cleaning, яка йде в комплекті з принтером, або панель керування комп'ютера. Скористатися утилітою, призначеної спеціально для цих цілей, досить легко. Досить слідувати інструкціям, які виникатимуть на вашому моніторі. Що стосується панелі управління, то тут слід виконати наступні кроки.
2
Для початку простежте за тим, щоб світловий індикатор «Мережа» горів, а кнопка «Ні чорнила», навпаки, не світилася. Натисніть на кнопку Ink (Заміна чорнильного картриджа) і утримуйте її в такому стані протягом 3-х секунд. Принтер повинен буде почати процес очищення сопел друкувальної голівки. При цьому кнопка, яку ви натискали, а також кнопка «Мережа» почнуть мигати.
3
Після того як індикатор «Мережа» перестане подавати переривчасті сигнали, спробуйте роздрукувати будь-який документ, для того щоб переконатися, що дюзи прочищені, і чорнило надходять безперешкодно.
4
Якщо після друку 5 сторінок якість друку і раніше буде неважливим, від'єднайте принтер від мережі і залиште в такому стані. Через добу знову спробуйте роздрукувати документ, в разі необхідності можете повторити процес прочистки дюз.
5
Якщо після двоекратное прочищення сопел принтер і раніше видає неякісно роздруковані сторінки, то причина криється не в засмічених дюзах. По всій видимості, ваш картридж має пошкодження, або термін його служби підійшов до кінця, і його потрібно замінити на новий.
6
Якщо навіть після того, як ви поставили новий чорнильний картридж, якість друку залишається на колишньому рівні, вам слід звернутися в сервісний центр для усунення внутрішньої неполадки в принтері.
7
Пам'ятайте, для того щоб дюзи друкуючої головки недіючого принтера засмічувалися, з метою профілактики на ньому слід роздруковувати 4-5 сторінок раз на місяць.