Як поміняти мову Windows Vista. Як поміняти мову в виндовс виста.

Для тих, хто користується операційною системою Windows, навряд чи є секретом той факт, що крім версії самої ОС (XP, Vista, 7), її комплектації (Home, Professional і т.д.), існує ще й поділ за мовою, який використовується в якості системного, тобто в заголовках вікон, при відображенні системної інформації, в довідковій системі і так далі. При цьому офіційно придбати в Росії версію, наприклад, для США не можна. Щоб змінити мову «спілкування» Windows Vista на який-небудь інший, потрібно доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows Vista.
Інструкція
1
Перше, що потрібно відзначити - офіційно можливість зміни мовного інтерфейсу передбачена для двох версій Windows Vista, які називаються Ultimate Enterprise. Переконайтеся, що встановлена у вас версія є однією із зазначених вище. Якщо це так, переходите до другої частини процедури зміни мови - скачуванню і установці мовного пакета.
2
Скористайтеся сервісом служби Windows Update. Для цього у вкладці «Всі програми" меню «Пуск» виберіть рядок «Windows Update». Запустіть перевірку оновлень для вашого комп'ютера. Після завершення перевірки виберіть пункт «Доступні необов'язкові оновлення». Знайдіть розділ «Мовні пакети Windows Vista Ultimate» і виберіть необхідний вам мовний пакет. Звичайно, можна скачати і встановити всі доступні мовні пакети, однак це займе багато часу і місця на жорсткому диску.
3
Підтвердіть вибір мови, натиснувши кнопку ОК, і виберіть пункт «Встановити оновлення». Зверніть увагу на той факт, що обліковий запис, під якою був здійснений вхід в комп'ютер, повинна володіти правами адміністратора. Дочекайтеся закінчення процесу установки оновлення та перезавантажте комп'ютер. Перевірте, чи змінився мову інтерфейсу.
4
Якщо немає можливості або бажання використовувати автоматичне оновлення, скачайте мовної пакет у вигляді інсталяційний файл з офіційного сайту Microsoft.
5
Якщо ваша версія Windows не є однією з тих, які вказані вище, скористатися пакетом зміни інтерфейсу не вдасться. В цьому випадку можна використовувати сторонні програмні пакети для настройки Windows Vista, наприклад, пакет Vistalizator. Але слід пам'ятати, що така зміна мови є порушенням умов ліцензії виробника ОС і не гарантує повністю коректної роботи «перекладеної» системи. Однак у багатьох випадках використання такого пакета налаштувань може виявитися єдиним виходом з ситуації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RokxiDLGNz8