Як навчитися танцювати вальс. Як навчитися в домашніх умовах танцювати вальс.

Віденський вальс, французький, фігурний, вальс-бостон ... Всі ми завмираємо від захоплення, коли на сцену піднімаються пари і з легкістю кружляють в ритмі вальсу. Але ця легкість - результат щоденної праці і зібраності. Під час танцю потрібно не тільки чути музику, але відчувати її, і разом зі знаннями основних кроків для вальсу це забезпечує прекрасний результат. Якщо ж у вас немає почуття такту чи слуху, доведеться чітко виконувати всі інструкції.
Інструкція
1
Уявіть собі квадрат. Ось з цього квадрату під час навчання і потрібно буде ковзати в ритмі вальсу. Це пізніше, коли вже опануєте основними принципами танцю, можна буде кружляти, а на початковому етапі постарайтеся рухатися по квадрату.
2
Основний крок вальсу - приставний. Він простий у виконанні: раз-два-три, раз-два-три. Раз - правою ногою крок вперед, два - ліву ногу приставляємо і на місці, три - знову права нога - на місці. При русі назад: раз - ліва нога, два - приставляємо праву, і на місці. Три - ліва на місці. Чим частіше ви будете повторювати ці рухи, тим краще буде виходити. Запам'ятайте: тільки перший крок - великий, другий і третій - маленькі, ледь вловимі.
3
Все руху вальсу виконуються плавно, кроки ковзаючі, легкі, в завершенні піднімаємося на полупальци і знову опускаємося. На початку коліна злегка зігнуті, потім відбувається легке випрямлення.
4
При русі назад ліву ногу потрібно відводити точним рухом назад.Сначала сковзаємо подушечкою ноги, далі переходимо на носок, знову подушечкою і на всю ступню.
5
Рух в танці йде проти годинникової стрілки, починається з правої ноги - вперед і закінчується лівої - назад.
6
Чоловік кладе в танці ліву руку на талію дами, правою бере її за руку. Дівчина кладе красиво руку на плече чоловіка. Руки повинні бути легкі, напівзігнуті, чи не напружені. Обов'язково тримайте прямо спину і посміхайтеся. Тренуючись кожен день, ви з легкістю опануєте мистецтвом вальсу і ще не раз здивуєте друзів і гостей на святі, виконуючи цей чудовий танець.
Зверніть увагу
Вальс - найбільш популярний бальний танець. Часто вальс використовують, як загальна назва бальних і народних танців музичного розміру 3/4, виповнюється переважно в закритій позиції. Найбільш поширена фігура в вальсі - повний оборот в два такту з трьома кроками в кожному.
Корисна порада
Вальс же - найромантичніший парний танець. Саме тому вміти танцювати вальс повинен кожен поважаючий себе чоловік. Якщо ви горите бажанням самі навчитися танцювати вальс, доведеться змиритися з тим фактом, що вам знадобиться терпіння. Головне - не втрачати наполегливості і тренуватися.
Вальс проник на світські бали в кінці вісімнадцятого століття. З тих пір він майже не виходить з моди. З'являються все нові й нові його варіанти. Існує чимало танцювальних шкіл, де вчать виконувати різні види вальсів. Але освоїти основні рухи, щоб станцювати цей прекрасний танець на випускному балу або весіллі, можна спробувати самостійно.
Вам знадобиться
  • - плеєр з колонками;
  • - записи різних вальсів;
  • - дзеркало;
  • - партнер.
Інструкція
1
Прослухайте різні вальси. Зверніть увагу на ритм. Вальс и можуть швидкими і повільними, але майже всі вони написані в тридольному розмірі. В академічній музиці відомі і пятідольние вальси, але під таку музику танцюють головним чином артисти балету. Відзначте сильні і слабкі частки. Спробуйте поплескати ритм, роблячи гучний хлопок на сильну долю і два тихих на слабкі.
2
Вивчіть вальсовий крок. Це можна робити без партнера і навіть на перших порах без музики. На рахунок «раз» зробіть крок правою ногою вперед. На рахунок «два» виконайте крок в сторону лівою ногою. На рахунок «три» приставте праву ногу. У наступній фігурі напрямок руху змінюється. На рахунок «раз» зробіть крок правою ногою назад, на «два» - правою ногою в сторону, на «три» - приставте ліву ногу.
3
Навчіться виконувати вальсовий крок під музику. Виберіть для початку повільний варіант цього танцю. Коли ви доведете виконання кроку до автоматизму. Не забувайте контролювати себе перед великим дзеркалом.
4
Спробуйте танцювати з партнером. Вальс найчастіше виповнюється в закритій позиції, тобто партнери стоять обличчям один до одного. Встаньте в правильну позу. Кисть правої руки чоловіка знаходиться трохи нижче лівої лопатки партнерки. Його ліва рука знаходиться майже під прямим кутом до його торсу і на такій висоті, щоб кисть правої руки партнерки перебувала в його руці. Жінка тримає ліву руку на правому плечі партнера. Партнерка дивиться через праве плече партнера.
5
Навчіться діяти узгоджено і в різних напрямках. Намагайтеся чітко виконувати ролі. Чоловік починає рух вперед з правої ноги, жінка - тому і з лівої. Зазвичай пари рухаються по колу проти годинникової стрілки. Навіть найпростіша форма цього танцю виглядає дуже красиво, якщо кроки виконуються правильно і впевнено.
6
Спробуйте танцювати інші види цього танцю. Якщо у вас є кілька знайомих, які теж люблять цей танець, станцюйте всі разом фігурний вальс. Він включає в себе кілька Вальсова поворотів, соло дам і кілька переходів. Танець цей безперервно розвивається, тому не забороняється придумувати і свої фігури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f23tgrFc_I8